Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért gondoljátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért gondoljátok azt, hogy hátrány egy lánynál, ha szüzek vagytok?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hatalmas baromság.;D

2012. nov. 28. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A kérdező lány,vagy fiú?Mindegy ,a lényeg hogy egy szűz iszonyat béna ,nemétől függetlenül.Azért hátrány.Szerintem csajnál is épp úgy,én szándékosan kerülöm a szűz csajokat.
2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én speciel most pont szűz fiút keresnék. Érettebb vagyok a koromnál, ezért nem a korosztályomból válogattam, mert a 18-19 éves fiúk másról nem tudnak beszélni, csak hogy merre voltak a hétvégén, mennyire berúgtak...Az előző barátom 21 volt,jól éreztük egymással magunkat, csak neki voltak igényei...Megbeszéltük, hogy még fél évig nem szeretnék lefeküdni vele, erre a másfél hónapos kapcsolatban elkezdett hisztizni, hogy nem nyitom szét a lábaimat... És ezért abban reménykedek, hogy egy tapasztalatlan fiú nem lesz ennyire gyors...

L/16

2012. nov. 28. 21:38
 13/17 anonim ***** válasza:
11es vagyok megint.Nem akarlak megsérteni,de kicsit öregebb vagyok nálad,és rengeteg,majdnem minden ilyen fiatalabb lány azt állította magáról,hogy érettebb a koránál,kicsit beszélgettünk,és kiderült hogy épp ugyanolyan,mint a többi,csak nem bulizós típus.Úgyhogy el kell szomorítsalak,te is épp ugyanolyan vagy,mint a többi kislány.Még ráadásnak a szűz fiú is szívesen szexelne épp úgy,mint aki nem,az egyetlen külömbség hogy a szűz sokkal bénább,meg bátortalanabb,mint mondjuk én.Egy akármilyen nőt,meg egy olyan kislányt is olyan élvezetekhez tudnálak én juttatni,amikhez se egy szűz,se egy 18 éves.Tudod a tapasztalat+akarat sokra képes.
2012. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-as: nagy az arc!


Amúgy szépen lenézed a szűzeket... Jó kérdés: mire föl? Ja gondolom arra, hogy Te már nem és a közepes teljesítményedre amit magadban "átlagon felüliként" értékelsz.


Én is hazudozhatnék, hogy "úúú város Kaszanovája vagyok" meg minden, de minek? Nem szokásom hazudozni.


Kicsit olyan ez a szűzdolog, mint a munkahely. Mindenhová tapasztalatot kérnek, de amíg nincs addig senki nem alkalmaz és nem is lesz tapasztalatod. 22-es csapdája!

2012. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szűz. De rengeteg lánnyal beszélgetek, és sokan mondják, h nem sok jó dolgot tudnának kezdeni egy szűz fiúval :D
2012. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem is kinevettek, kibeszéltek a lány osztálytársaim, hogy kis szűz fiú vagyok, de meghallottam csak ők ezt nem tudják, amikor 21 éves voltam és egyértelműen az a félénk, csendes fiú, aki fél a lányoktól, úgyhogy kösz szépen, de én sem hiszem, hogy vannak rendes lányok, akiknek szűz fiú kéne.
2012. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13as vagyok megint,és igen,nagy arc.Arra föl,hogy én sokat szexeltem már,és adtam a minőségre is.Na persze ezt lehet nagyképűségnek is felvenni,de csak önismeret.A magas emberek sem mondhatják magukról hogy alacsonak,csak azért hogy az alacsonyabbak jól érezzék magukat(de ez csak hasonlat)Na lényeg hogy a csajok többsége ezt nem szereti,ha valaki még nem volt senkivel.Ráadásul én már 20 is elmúltam,és sokat számít a tapasztalat.Ez olyan kb,hogy van egy ismerősöm,inkább haverom,mert elég jóban vagyunk,ő panaszkodta,hogy interneten ismerkedik,olyanokkal akik azt mondják magukról hogy a külső lényegtelen,aztán amikor oda kerül a sor,hogy meglátják,meggondolják magukat hirtelen.A kérdezőnél az lesz szerintem,hogy össze jön egy szűzzel,és ő is elég tapasztalatlan a leírtak alapján és majd ketten elszöszmörögnek.Aztán kicsit később össze jön egy tapasztaltabbal,és úgy megdöngetik,mint a harangot.Akkor már ő is érteni fogja ,mekkora butaság az,amit most akar,csak ugye visszafelé már lehet okosnak lenni...A saját példámból tudom,én egy szűz lánnyal is voltam már,és mindig irányítani kellett,bátorítani,tanítgatni.Viszont a többit nem,már tudták mi jó nekem,és nekik.Nem akarom bántani a szüzeket,azt sem,akivel nekem volt dolgom,mert ugye honnan tudhatná,mit kell tenni?De nem érdemes külön keresgetni őket.De ez csak 1 vélemény.
2012. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!