Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti haragudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti haragudnátok egy ilyenért?

Figyelt kérdés

Tegnap megakartam viccelni a barátomat. Az autós üléshuzatot ráakartam húzni az ülésre, sapkát a fejtámlára meg ilyen apróságokat.


De aztán amikor már odakerült a sor,hogy kint voltam a kocsinál, úgy gondoltam inkább nem,mert reggel ha siet ne ilyenekkel menjen el az ideje.

A baj az,hogy hogy az elemlámpát és a sapkát azt a kesztyűtartóba tettem vissza és nem az ülésen hagytam.

És reggel szegény kereste, és még fel is hívott,hogy nézzek szét itthon mert nincs meg.Ráadásul pont beért a munkahelyére, pedig mindig előbb szokott pár perccel.


Tudom,hogy most egésznap ezen fog gondolkodni,hogy hova lett.


De nem akartam neki reggel elmondani,hogy én tettem el,mert egyrészt reméltem hogy van annyi esze,hogy megtalálja a kesztyűtartóban.


Szerintetek nagy baj lesz ebből? Hogy jöhetnék ki úgy ebből ,hogy ne nézzen hülyének vagy ne bántsam meg ezzel?



2012. nov. 29. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki hogy te tetted oda. Mert ha nem mondod akkor csak idegeskedni fog egész nap a végén meg ha elmondod mérges lesz hogy egész nap nem mondtad neki.
2012. nov. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nap végére elfelejt egy ilyen kis semmiséget, de ha szóba hozza, tényleg a legjobb, ha elmondod.

Ennyi miatt csak nem harapja le a fejed, ráadásul úgy, hogy nem volt szándékos.

2012. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, megoldódott! Nevettünk egyet és kész! :)
2012. nov. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!