Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége a kapcsolatomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége a kapcsolatomnak, két év után. De most alakul egy másik. Illetve a fene se tudja. Van ennek esélye? Vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

3 éve találkoztunk, egy csókig jutottunk, de megijedtem és kidobtam... mert nagyon messze lakik(Vajdaság...), és most koszovóban van, mert katona...

és szerelmes belém, még mindig. Talákoztunk, majdnem összejöttünk, mert tudja hogy nem szabad, nem lehet... mert ki tudja mi lesz...


2009. febr. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan távolságból nem fog működni.
2009. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem bőven van esélye..

ha három éve szeret, akkor ez azért nagyon sok mindent elárul..

2009. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
NEhéz nagyon vele... és baromi nehzé msot ellenállni, mindkettőnknek... :S
2009. febr. 14. 15:28
 4/4 anonim válasza:
Vajdasági vagyok, és 3 évig volt kapcsolatom egy magyarországi lánnyal, és hogy őszinte legyek, én összességében csak pozitív dolgokat tudok mondani a távkapcsolatokról. Itt aludhatott nálam, ahogy én is nála, mert hát messze lakunk, nem ugorhatunk át egymáshoz csak egy órára. No meg jobban meg is becsültük az együtt töltött időt. Ja és nem is a távolság miatt lett vége 3 év után. Modern világban élünk, mindenhova el lehet jutni egy kis pénzzel. A közlekedés igazán fejlett már. :)
2009. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!