Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szinte kivetél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szinte kivetél nélkül ilyenek a mai lányok?

2012. nov. 30. 13:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Jajjj fejezzed mar be.Minden nap ilyen hulye kerdeseket teszel ki.

A fszom kivan az ilyen nogyulolo kerdesekbol.Hulye luzer....

17/L

2012. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
Sok csaj direkt élvezi gyötörni a férfiakat.Ez az egyik kedvenc szórakozásuk,mióta a feminizmus ezt lehetővé tette nekik.A show amúgy megrendezett szerintem.
2012. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

És még csodálkoznak,hogy ismerkedésénél alapbizalom a férfiak felé 0 mikor mindenhol felbukkan egy-egy ilyen nőgyűlölő,himsoviniszta gyökér...

Az értelmesek köszönjék ezeknek...

2012. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Eléggé beszűkült látókörű lehet, aki így gondolja.


Egyébként el kell fogadni, hogy kezdik kisajátítani a nőgyülülők ezt a rovatot (itt már legfeljebb férfiakat lekezelő kérdések vannak, de nyílvánosan nem gyűlölik pket). A férfigyűlölőknek még mindig ott van a család rovat, amelyet bőszen használnak.

2012. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Na mar leis lettem pontozva :D

Attol.meg igazam van ;))

2012. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
szirtnem is megrendezett de nem az a lényeg most ... hanem az, hogy nagyon sok csaj nagyon bunkón bánik azokkal kik kedvesen közelednek feléjük .... bezzeg ha olyanokkal együtt vannak kik durván bánnak velük, és csak sírnak azoknak kik kedvesek ... beszeg mikor durván megjegyeztem egy két dolgot és erre is céloztattam akkor mar rögtön küldtek a a diliházba
2012. nov. 30. 13:39
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, akik az ilyen "kivétel nélkül mindenki ilyen meg olyan, az összes ilyen meg olyan" kérdéseket firtatja, nem tanult általános iskolában nyelvtant? Matematikát? Én 8 éves kislány korom óta tudom, hogy KIVÉTEL MINDIG VAN. Tessék már egy kicsit szélesebb látókörűnek lenni.
2012. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Hetési István ***** válasza:
Nem tudom milyenek a lányok, de tény, hogy nagyon sok ilyen van. Viszont az első csajt agyba-főbe reszeltem volna, nagyon az esetem az ilyen nők.
2012. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Kerdezo mar nekem faj hogy milyen nyomorult vagy.Minden nap ilyeneket irsz ki.De megis mit akarsz ezzel??Magadat sajnaltani???gusztustalan vagy
2012. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
sajnálom de rég nem írtam ilyen jellegű kérdést ... összetévesztesz valakivel
2012. nov. 30. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!