Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki van rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki van rosszabb helyzetben? A megcsalt fél vagy a szerető?

Figyelt kérdés
Ha valaki megcsalja a párját attól még szereti mert vele marad, de viszont mégse olyan fontos neki hamár más is kell...Akkor most ez hogy is van? Melyik is van a jobb helyzetben? (már amennyire egy ilyen helyzet jó lehet)

2012. nov. 30. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A megcsalt van jobb helyzetben,mert a szeretõ csak egy pótlék.De ha a megcsalt tudja,hogy nem képes minden vágyát teljesiteni a férjének,néha számitani kell az ilyen félrelépésre.
2012. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsalnak nincs vissza út, kalap kabát. Nekem nem kell olyan, akinek nem én vagyok az első helyen.
2012. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megcsalt fél van jobb helyzetben mint a szerető, mert nem a szeretővel van együtt a párja. Viszont a szerető is jobb helyzetben van, mert érte lett megcsalva a másik fél. A szeretőt választanám!:)
2012. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretőnek jó, de egyben ő is van a rosszabb helyzetben. Csak akkor nincs így, ha nem akarja a szerető, hogy a "párja" elhagyja a megcsalt felet őérte.
2012. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ilyenkor senki nincs jó helyzetben. Amikor valaki nincs olyan szituban, amikor nem az ösztönök, hanem a szív vezérel (a lelked és az agyad két különböző helyre), az nehezen érti meg ezt.

Én jelenleg ilyen szituban vagyok, bár testi megcsalás konkrétan nem történt, semmi. Lelki viszont igen. Az én helyzetemből 4 ember életéről van szó, nem csak 3-ról. Rossz ez a "megcsalt" feleknek is egyértelműen, de nekünk "félrelépőknek" is borzalmas, mert úgy lenne fair, ha minél előbb lezárnánk ezt a témát, még is képtelenek vagyunk dönteni. Talán egy jó nagy s*ggberúgás kéne...

2012. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!