Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni egy fiatalabb srácot?

Figyelt kérdés
Mindketten huszonévesek vagyunk. Még nem ismerem eléggé őt, de általánosságban a kora miatt vannak fenntartásaim. Még nem volt soha fiatalabb barátom.

2012. dec. 1. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az tuti h kitartó tud lenni míg meg nem kap az ágyba.. utána meg helló..szia..szeva..
2012. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezt senkiről nem lehet tudni van aki hónapokat képes várni a csajnál szexre aztán ágyő de van aki vele marad és dúl a love, és együtt élnek boldogan míg egy teherautó el nem válassza őket...


ti nők nem hiszitek el ha a pasi azt mondja h szeret, meg abban is kételkedtek ha azt mondja h gyönyörű vagy, de ha azt mondja h rosszúl nézel ki na azt elsőre elhiszed

2012. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet így kategorizálni az embereket, hogy "mivel pár évvel fiatalabb ezért biztos szertelen". Van akinek 40 évesen se nő be a feje lágya, van aki már 18 évesen komolyan veszi az életet. Abból kiindulva, hogy mindketten huszonévesek vagytok, nem lehet túl nagy a korkülönbség.
2012. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van, meg elég komoly a srác, én meg jó emberismerő vagyok. talán a gond nem is vele van, hanem velem, hogy nem tudok senkibe beleszeretni. Mindegy. Lesz egy randink, megnézem a srácot, aztán majd elválik.
2012. dec. 1. 10:30
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Komolyan???

Nem, nem lehet venni!

Se fiatalabbat, se idősebbet!

Az emberkereskedelem tiltott dolog!

Eszedbe ne jusson!!!

2012. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom ezzel egyedül vagyok és betetg gondolat lesz, de:

én csak olyan lánnyal jönnék össze, akibe nem vagyok szerelmes. A szerelem egy baromság, csak arra jó, hogy idiótát csináljon magából az ebmer. Ha összjösz valakivel az tekinthető egy rendszernek. Rendszerhez logika kell és önfegyelem, nem illúziók és ábrándok.

2012. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 10:40:


Egy érett szerelemnél, legyen az bármennyire is szenvedélyes, meg tudja tartani az ember a józan eszét.


Kérdező: Adj esélyt a srácnak, könnyen lehet, hogy érettebben gondolkodik a koránál. Gondolom, neked ez lenne a lényeg, nem pedig az évszám a személyi igazolványában.

2012. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 haha

Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!