Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak nagy előnyben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak nagy előnyben a külföldi pasik a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés

Egyszer azt olvastam egy újságban, hogy Magyarországról az van elhíresülve a nagy világban, hogy a Magyar lányok nagyon csinosak, és nagyon könnyű őket ágyba csalni. Különböző honlapok arra is bíztatják az ide látogató turistákat, hogy próbálkozzanak bátran lányoknál, ha úgy hozza a sors, hogy megfordulnak Magyarországon.

Szeretném megtudni, hogy miért "tapadnak" a csajok olyan pasikra, akik külföldről jöttek ide? Illegetik és elképesztően lealacsonyítják magukat. Képesek odamenni és kezdeményezni a pasi helyett. Nem veszik észre, hogy saját magukat és sajnos az országot is lejáratják ezzel a magatartással? Szerintem ideje lenne elgondolkodniuk ezen!



2012. dec. 1. 12:03
1 2
 11/13 Ian Catman ***** válasza:
Az ég világon semmi, leszámítva úgy ötezer dollárnyit.
2012. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem pl nem azert erdekelnek a kulfoldi ferfiak mert

Penzt akarok.erdekes mas kultura

Ismeretlen mindenkit vonz

Altalaba udvariasak

Lehet idegen nyelvet gyakorolni

Megmutatni a varost romantikus

Ismerkeni szeretek veluk

Es nem szexeltem egyel sem..


21l

2012. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: egyetértek veled.

Elmesélek egy szituációt:Én határon túli magyar vagyok. Magyarországon sulizom. Egyszer, diákmunkán arról beszélgettünk, hogy ki honnan jött. Én mondtam, hogy szerbiából. Erre két lány, egyből el kezdte kérdezni, hogy akkor most én ugye szerb vagyok? Én mondtam, hogy nem, miért is lennék, az? Magyar az anyanyelvem, otthon is magyar tannyelvű suliba jártam, magyar nevem van.

Erre ők nyíltan megmondták nekem, hogy csalódtak, mert sokkal érdekesebb lenne ha szerb lennék, és mondjuk szerb nevem lenne.

Tehát: ugyanez az ember vagyok így is, úgy is. Ha Radovannak hívnának, és megjátszottam volna egy kis akcentust, akkor pusztán a származásom miatt ágyba vihetem mindjárt meló után?

Szerintem is nagyon gáz az ilyen lányoktól az effajta viselkedés. Ha külföldi lennék is megvetném az ilyen hozzáállást, csak akkor nem dühítene ennyire, mert nem az én népemről lenne szó.

2014. jún. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!