Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, az nagyon taszító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az nagyon taszító, ha egy lány káromkodik? Nem úgy értem, hogy minden második szava az, hogy ba*dmeg, de néha kicsúszik a száján.

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen az! Akkor meg főleg ha annak mondja akit elvileg szeret!
2012. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem az én leszarom kb, persze azért nyilván mondjon más szót is a b+on kívül...
2012. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Az. De azért nem várom egy, hogy életében egyszer se káromkodjon egy kiadósat :))
2012. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, mert bármilyen ocsmányul beszélnek, a "jó" csajokat körbezsongják. Egyébként, mindkét nem esetében taszító szerintem.
2012. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem taszít, ha meg szex közben ugat ilyeneket, arra speciálisan jobban izgulok. Egy határozott jellem, akiről sűt,hogy nem kezesbáránynak nevelték az annyáék. Csak kármkodás nem baj. De ha iszik mellé, na az már főben járó bűn.
2012. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én úgy értem, hogy ha egy lány alapból intelligens, lehet vele mindenről beszélgetni, nem piás, nem közönséges, csak néha elhangzik egy két csúnya szó.
2012. dec. 2. 19:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha egy kettő elhangzik az nem gáz sőt legyen is föleg ha mérges. De egyébként ha sokszor káromkodik az csúnya és nem is tetszik.
2012. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7es, az olyan egy istennő! nagyon vágyom egy ilyen lányra.
2012. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A káromkodás meg a csúnya beszéd nem ugyanaz. A káromkodás az, amikor valaki Istent emlegeti. Én káromkodni nem szoktam, de néha igenis beszélek csúnyán, ha a szituáció azt kívánja.
2012. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!