Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a zárkózottság ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a zárkózottság ellen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, és én is neki... egyszer randiztunk is, de nem volt túl jó, mert én túlságosan zárkózott vagyok és csöndes, nehezen tudok megnyílni és felszabadultan viselkedni :( Emiatt nem jöttünk össze, pedig mindenki szerint összeillenénk, szerinte is, de ez így nem működhet :( Mit tegyek, hogy könnyebben és felszabadultabban beszélgethessek másokkal? Mindig zavarban érzem magam a közelében...
2012. dec. 3. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legkönnyebb ha ezt neki mind szépen leírnád. És ő tuti segítene!!!:) Már is minden megoldva!

Előbb utóbb a társáságában nyitottabb leszel, és nem is kell több

2012. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Open the door!!!
2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

u.i.:Úgy értem, hogy segítene, hogy nem azt hiszi azért nem szólalsz meg mert nem érdekel téged. És többet keresne, még többet lenne veled, többet beszélgetnétek. Ha normális megértő akkor ezeket fogja tenni


f/20

2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!