Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » De most komolyan, egy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most komolyan, egy jobban kinézö, kissé önbizalomhiányos fiu senkinek se kell? (aki neki tetszene, és nincsenek egyáltalán irreális igényei, szoval ezen se mulik)

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Senki sem kíváncsi a nyafogásra
2012. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nők nem szeretik az önbizalom hiányos férfiakat. A nők a magabiztos férfiakat szeretik. Legyen önbizalmad!
2012. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen nyafogásra?? Ezt annyira nem értem. Attól hogy önbizalomhiányos, még azt élő szóban nem hinném,hogy valakinek is közölné. Fórum annyira más, itt mindenki kiírhatja a lelki pöcegödrét.

De a kérdésre válaszolva én is ilyen vagyok, és nem jutok előbbre. Igaz sose utasított el senkisem, de azért nem jut az ilyen ember előbbre, mert nem hajlandó kezdeményezni, inkább azt várja,hogy a nő lépjen. EZ meg ritka, mert a nő meg fordítva várja ugyanezt, aztán végül semmi se lessz.

Ha meg mégis megtáltosodsz egy rosszabb pillanatodban és odamész leszólítani, akkor sem vagy túl nyerő, mert a nő látja rajtad,hogy marhára nem érzed jól magad a szituációban, nem vagy ura a helyzetnek. Egyszerüen nem talál elég szórakoztatónak, elég érdekfeszítőnek ilyenkor. Tehát el vagy kapálva.

Ha tudnál magabiztos lenni, akkor meg tudnál lazább ,jófejebb lenni, a tekinteteddel tudnál játszadozni a nő felé, sokkal kapósabb lennél. Így meg egy szinten túl képtelen vagy tovább lépni, mert mindig kiakadsz.

2012. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már lányoknál...
2012. dec. 4. 18:31
 5/6 anonim válasza:
Senkinek se kell? A piacon kínálgatod magad? Megértem hogy nehéz mert én is önbizalomhiányos voltam nagyon sokáig és még most is az vagyok egy kicsit. Piszok nehéz olyat találni aki az önbizalomhiánnyal együtt elfogad. De nem lehetetlen! Próbálkoztál lányokkal. Lehet hogy nem éppen a te eseteid voltak. Próbáld elfogadni magad, szerezz önbizalmat mert anélkül elég nehéz lesz. És SOHA ne add fel, mert sajna olyan nincs hogy kedvedre beírod a googleba a megfelelő személyt számodra és kiadja. Az élet szívás. De nem mindegy hogy kivel szívsz. Sok sikert. L
2013. jan. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

05:34 Most olvastam én is ez egy nagyon jó tanács! Az élet szívás, de nem mindegy hogy kivel szívsz. Hát ez baromi jó, bár igaz is. Szimpatikus vagy édesem.


Kedves kérdező.

Én is önbizalomhiányos voltam és én is tudom milyen ezért szedd össze magad növessz öhmm hát igen sztem először nézd meg van-e. Van? Remek. Akkor nem kell olyat növeszteni ami azt bizonyítja férfi vagy és nem egy nyavalygó kislány. Szedd össze magad és légy férfi. Vagy valami olyasmi. Az önbizalomhiány nem lehet kizáró tényező és ha még ronda se vagy már csak beszélgetni kéne, és talán előbb utóbb összejön. Most veregesd meg a vállad és mondd büszkén: "Férfi vagyok, asszem!"

2013. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!