Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás azért, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás azért, mert nem igazán akar lejönni hozzám esőbe (kb. fél óra gyaloglás). őrültség?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Butasag, naivitas, nem orultseg...
2012. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
hat ha ennyit nem tesz meg érted akkor mást hogy fog??
2012. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esőben ami nálunk volt szerdán és csütörtökön én se gyalogolnék fél órát. 5 perc alatt bőrig áztam.
2012. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! ha eláll az eső biztos elmegy, én sem áznék el szívesen, vagy nem bírsz ki nélküle pár órával többet?
2012. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Mi vagy talán valami királylány? Mér nem te mentél hm?


Ha valami marha nagy bajod volt, haldokoltál épp, v jött a világvége, megértem a szakítást, de egyéb esetben, nyugodtan tedd csak, legalább nem lesz a barátodnak több gondja ilyen buta elkényeztetett libával :/

Aztán jól pofára esel majd mer sose találsz majd olyan férfit, akit kényedre kedvedre ugráltathatsz, hanem majd te fogsz nekik ugrálni, ha ne b.sszanak ki az esőbe...

2012. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1,2x el lehet ezt nézni.Ha már sokszor előfordult esetleg énis dobnám.De másiknak igaza van ,teis mehetnél. Szerintem ezt még gondold át.
2012. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!