Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után hevertétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek kérdése:

Ti mennyi idő után hevertétek ki a szakítást?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő kellett, hogy teljesen fel tudtátok dolgozni a szakítást. ha lehet írjátok le, hogy mennyi ideig voltatok együtt. előre is köszi
2012. dec. 4. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

2 év után durván 3 hónap telt el a szakítás óta.

Már kezdem úgy érezni, hogy lassan nem zavar, de néha még fájó pont az életemben.

2012. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

8 hónapig voltam együtt egy fiúval augusztus végén kiderült, hogy ez idő alatt a régi nagy szerelmét( a mostani barátnője egyben) azt kurogatta mivel tőlem ezt nem kapta meg.. most December van azaz 4 hónapja, hogy ki lépett az életemből és a mai napig szörnyen fáj és még mindig ugyan úgy szeretem mint a legelején hiába a másik lánnyal boldog..

és addig fog fáji amég vissza nem fogja ezt kapni tőlem, nem mástól, TŐLEM;)

2012. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 és fél évig voltam együtt a lánnyal! Fél év után nem gondoltam rá többet.
2012. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt két évig tartott kiheverni.

A másodikkal egy évig jártam, de mivel egy bunkó, f.sz volt 1 hónap se kellett az elfelejtéséhez.

2012. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 évet voltunk együtt és 4 hónap alatt hevertem ki úgy,hogy jött egy másik emberke december végén..és ő önbizalmat adott nekem..
2013. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!