Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megélhetés miatt el kellett költöznöm x városba lassan 1 éve, azonban én y városban szeretnék élni és dolgozni is, emiatt aztán ottani barátnőt is szeretnék. Azonban egyelőre nem tudom mikor lesz lehetőségem oda költözni, ez lehet 1 nap és 1 év is.

Viszont már nagyon hiányzik egy lány de innen nem akarok kezdeni senkivel mert nem tudnám itt hagyni és semmilyen kötődést nem szeretnék fenntartani a mostani városommal.

Y városból pedig senki nem áll szóba velem úgy h nem ott lakok folyamatosan vagy is csak addig amig ezt meg nem tudják :D

Milyen megoldást létezhet erre? Már unom a minden napos monotonitást h nincs kivel kimozdulni vagy egy jót beszélgetni. :S


2012. dec. 4. 21:21
 1/7 Mara Acoma ***** válasza:

Bocs, de ez hülyeség. Miért ne lehetne ott barátnőd, ahol vagy? Ha olyan jó lesz vele a kapcsolat, hogy rossz lenne ott hagyni és szeretitek egymást, miért ne költözne veled?

Meg hát ilyen dumát sem hallottam még, nagyon gyatra ez a saját magad előtti mentegetőzés, hogy miért nincs senkid.

Azért nincs, mert a saját bizonytalan jövődön nyígsz ahelyett, hogy élnél a mának, szerelmes lennél stb... ki nem sz@rja le hol laksz, ha veled van a szerelmed? Én 400km-re is elköltöztem érte, azokról nem is beszélve, akik idegen országba költöznek a párjukhoz.

Éretlen és gyermeteg a felfogásod.

2012. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kössz a semmit..

egyetlen csaj sem jön el még csak egy sz.ros hétvégére sem nemhogy odaköltözne..

tudod mit mondanak? menjek én hozzájuk és majd elleszünk egész nap a szobában, csakhogy én nem ezért dolgzok és nem is azért h 100km-es utazásokra költsem csak h láthassam, hanem h elszórakozzuk közösen.

2012. dec. 4. 21:59
 3/7 Mara Acoma ***** válasza:
Pont nem erről beszélek! Ott keress helyben valakit! Félre értetted a szavaim. És ha esetleg el is költözöl, talán megy veled. Figyelj, Én is nőből vagyok, tudom mit beszélek. Ha egy lány szerelmes, az Isten sem tartja vissza. Nem kell neked 100km-ert utazgatni:)
2012. dec. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem én, de ott van nekik a suli, a szülők, stb.. és akkor jön h inkább maradjunk itt mert itt sokkal jobb és az már nem érdekli h nekem mi lenne a jobb.

Ezt az eddigi tapasztalatok alapján állítom, nincs sok de jobb ötletnek tartom már eleve majd ottanit választani mert 1 az 100-hoz az esély h eljön a lány.


Nem tudom te milyen helyzetben vagy de képzeld bele magad h most kellene költöznöd legalább 100km-re a mostani lakhelyedtől és mindenkit ott hagyni, csak gondold végig vállalnád -e!?

2012. dec. 5. 18:20
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:

Ahogy én csináltam:

1.Szerelem elmúlt, megyek külföldre, szakítottunk a csajommal.


2. Összeszedtem egy csajt, akivel nem járunk, de olyan mintha a csajom lenne, arra az 1-2 hónapra (mondtam hogy menni fogok, ezért nem akar járni velem, csak szexelgetünk).

2012. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez így nem rossz csak nekem jobban kellene egy társ mint szexelgetni.
2012. dec. 7. 13:54
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

De ha nem akarsz fájdalmat okozni se másnak se magadnak, akkor addig nem tudok más megoldást.


Aztán lehet, hogy ki fognál a jelenlegi helyen is egy jó csajt, csak a végén hajlandó legyen költözni.

2012. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!