Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból, aki nagyon tetszik. Ráírtam facen is, kedves voltam vele, bókoltam neki meg minden. Erre ő mint aki haragszik rám. Év eleje óta minden nap felment vagy lement hozzá a pasija az iskolában épp ahol volt és megölelte. Most kb. 2 hete nem láttam ilyet. Nem rég írtam rá a facen, vagy 2 napja és ez történt. Mi van most akkor? Mit tegyek?

2012. dec. 6. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nevetséges. csak facebookon beszélsz vagy mi? állj elé és kérdezd meg
2012. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem ez érdekelt annyira, már beszéltünk élőben is.

de mindig leráz.

2012. dec. 6. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit. Ha valóban szakított a pasijával, akkor lehet, hogy több idő kell neki mint két hét, hogy feldolgozza. Csak utána keresd.
2012. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!