Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány! Tavaly szeptemberben ismertem meg és 1 éven keresztül az osztály társam volt. És ha ez nem elég még a padtársam is. Nagyon tetszett nekem az első naptól fogva és kb 3 hónap után bepróbálkoztam nála de azalatt a 3 hónap alatt nagyon jóba lettünk ilyen ölelkezős összebújós egymás arcára puszit nyomunk csak ugy néha kapcsolatunk lett biztos vágjátok milyen ez. Na a vége az lett hogy elhajtott hogy legyünk barátok de én nembírtam ezt elfogadni mert nem ugy viselkedett velem mint egy barát. 8 hónapig kitartóan vártam, harcoltam, és mindent megtettem érte amiröl más lányok csak álmodoznak. KI*ASZOTTUL szerelmes lettem belé és rengeteg minden történt azóta ezt le sem írom inkább mert nem férne ki kijátszott aztán megsajnált aztán öszejött aztán szakított és most is ott tartok hogy irdatlanul szeretem még mindig és ezt tudja is...én már csak el akarom felejteni mert kb tönkre vágta a lelki világom. letöröltem magam fészröl elmentem a sulibol amit csak eltudtok képzelni minden kézzel fogható dolgot megsemmísítettem ami csak rá emlékeztetett. már csak az emlékeimben él de ott ugyan ugy mint mikor az egész kezdődött. Tisztában vagyok vele hogy lekéne szarnom és azzal is hogy kihasznált pótpasinak tartogatott. nemtartom magam egy jo pasinak (175cm 78kg aránylag nagy kar, kék szem, és a lányok 70%alékátol viszonylag pozitív visszajelzést kapok a kinézetemre a többit meg leszarom) ehelyett egy kis drogos töpszli bajusz huszárral van együtt. és igen persze hogy féltékeny vagyok. :DD leszarom aki lepapucsoz és le kislányoz de viszont isteníteni fogom azt aki olyan normális használható választ ad! sorry a regényért:S
2012. dec. 6. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ha csak barát akar lenni akkor hagyad a francba sok punci van még Barney Stinson voltam PACSI
2012. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom hogy ha kerülöd még nehezebb elfelejteni szóval azt kell mondjam butaságot csináltál, hogy ezmiatt sulit váltottál meg ilyenek, könnyebb úgy felejteni ha megismered a "rosszabbik" énjét.
2012. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/1 nagy a dumád és én is ezt mondom de sajnos nem tudom ezt gondolni :SSS 2/2 nem ez volt a suli váltás fő oka de ugy gondoltam hogy jobb is mert igy ezzel őt is elfelejtem. annyi rosszat kerestem én már benne és van is mert amit csinált a több mint 1 év alatt az eléggé rossz volt...de sajnos nemtudom rossznak nézni nemtudom azt gondolni valamiért hogy csak árt nekem. mintha lenne egy fal az ilyesfajta gondolkodásom elött és nem tudok ésszerűen cselekedni:SS
2012. dec. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!