Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám tönkreteszi az életem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és már lassan 2 éve együtt vagyok a barátommal akit mindennél jobban szeretek.Jó volt a kapcsolatom az anyámmal ám amikor összejöttünk a barátommal nagyon megromlott,folyamatosan fenyegetett,hogy ha terhes leszek ez lesz meg az lesz..de én tartom magam annyira értelmesnek,hogy ezeket normálisan meg lehetett volna velem beszélni.Több mint fél évet vártam mielött lefeküdtem volna a párommal,és miután ezt elmondtam az anyámnak mégrosszabb lett a helyzet.Tilt tőle,nem találkozhatunk csak hétvégenként,holott szinte kitűnő tanuló is vagyok..folyamatosan szét akar minket szedni és ezt már mindketten nagyon nehezen bírjuk..nem tudok mit tenni..nem tudok menekülni.Mit tegyek?Segítsetek.
2012. okt. 8. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

ezt csak anyuddal tudod megbeszélni...mi ebbe mégis hogyan segítsünk?


N22

2012. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 TOMAtm ***** válasza:
83%
semmit,próbáld meg túlélni aztán amint lehet tipli a közeléből.én mondjuk simán lekiabáltam amikor bele akart szólni a párkapcsolatomba,de én pasi vagyok és ez nagyon régen volt.jobb lenne ha magától jönne rá h nem neki kell megfelelnie a barátodnak hanem neked.csak van aki ezt még 99 évesen sem érti meg.
2012. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki ezt!Hogy nem szedhet szét titeket.Szereted,és nem vagy hülye!

Ha ezt nem fogja fel,akkor nem állsz vele szóba.Nem kell sokáig pár hónapig.A barátoddal meg találkozgass.Ne szakítsatok semmiképp

2012. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
minek mondtad el anyádnak,hogy le akarsz vele feküdni?
2012. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
sajnos pont ezaz,hogy nem tudom vele megbeszélni,együtt élünk de nem is beszélgetünk..nagyjából semmiről..ha esetleg van olyan aki már volt hasonló szituációban,sokat segítenének a tanácsai..köszönöm
2012. okt. 8. 19:31
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

ma 19:30


azért egy szülőnek illik tudnia róla...

2012. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyd.Ne is foglalkozz vele.

Apád mit szól hozzá?

2012. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
féltékeny a barátodra mert fél elveszti a lányát.. ez ennyire egyszerű.. nem kell ezt túl ragozni
2012. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Az első barátnőmmel nagyon hasonló volt a szitu. Az édesanyja egy lánctalpas boszorkány volt. Szintén csak hétvégén találkozhattunk. 3 hónap párkapcsolat után, mikor a kislánya a tudta nélkül vesztette el a szüzességét 17,5 évesen, akkor utána kezdődött ez az egész. Pár évvel voltam csak nála idősebb, szal ez nem lehetett cink, hogy öreg vagyok, vagy ilyesmi. Mondjuk ott a csaj nem volt kitűnő tanuló, de az nem azon múlott volna, hogy hétköznap ne találkozhattunk volna néha 2-3 órára. Egy bő fél évvel később ez is belejátszott abba, hogy szétmentünk. Nem ez volt az egyedüli ok, de otthon elég durván molesztálták emiatt a kapcsolat miatt. Kívánom, hogy oldódjon meg a problémád! :)
2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
egy kellemetlenkedő szülő nagyon el tud cseszni egy jó kapcsolatot.semmiképp ne hagyd magad!!ha kell közöld anyáddal hogy amint betöltöd a 18-at elmész otthonról.ha ő fenyeget vágj vissza!ha szerelmesek vagytok senki sem szedhet szét benneteket!!a barátodra meg nagyon figyelj, mert egy idő után ő is belefáradhat a rosszindulatú megjegyzésekbe.
2012. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!