Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki-e, ha akkor megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki-e, ha akkor megy el a barátnőd WC-re elintézni a nyagydolgát, ha együtt vagytok? Gusztustalan, vagy nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

A kérdés nem arra vonatkozik, ha egy pár már együtt él, nem is a házastársakra, hanem a kapcsolat kezdeti stádiumára, randizás, barátkozás, egymásnál alvás sűrűn, közös hétvégék stb.

Válasz adásnál kort és nemet kérlek írj, plusz azt, hogy ha gusztustalannak tartod, akkor miért? És hogyan lehet kiküszöbölni a kellemetlennek tartott helyzeteket!

Köszi!


2009. aug. 19. 23:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor jön rá a szükség, akkor el kell végezni. Amúgy nem gusztustalan, mindenki szokott szarni.
2009. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
89%

Kezdetben tényleg nem valami ajánlatos hangosan szarni, szal várd meg míg a palid lefekszik tv-zni és akkor menj, úgy talán nem hallja meg a csobbanást. Ja és SOHA ne akkor amikor eszik!

F/21

2009. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

27F


Szerintem egyáltalán nem az!

Különben is ez mindenkinek a magánügye ami másra nem tartozik, ha menni kell hát menni kell :)

Én senkitől nem tudnám elvárni azt hogy emiatt feszengjen, és én sem teszem ezt sehol!

Szerintem primitívség ebből ügyet csinálni, inkább a higiéniával kell ilyenkor foglalkozni nem azzal hogy ciki e vagy sem!!

2009. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom hogy más ezt hogy gondolja, de ha valakinek kell...akkor kell. Ez nem szégyen. Mindenki szokott "nagydolgot eregetni" szóval nem érzem cikinek.
2009. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha baleset ér és nem ott landol a cucc ahová való az gusztustalanabb !!!
2009. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem mész el wc-re, sokkal rosszabb lesz, mert felpuffadsz, szurni kezd a hasad, jön a bélgáz... még azt is visszatartani. HA meg nem mondod meg mi bajod, akkor azt hiszi, vele nem érzed jól magad, és ez még fokozza is a problémát.
2009. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
00:13 ha keri a parod adhatok en is!Kivalo minosegu kukorica es mogyoromentes anyagot szallitok naponta.
2009. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de ezt intézd úgy, hogy ne vegye észre, nem kell tudnia mit csinálsz wc-n egyszerűen eltűnsz pár percre és visszajössz. Ha pisilés közben látnak nem zavar, viszont a nagydolog végzés közben viszont abszolút magányra vágyok. :) 21F
2009. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, főleg azt ahol van kor és nem megjelölés is.

Természetesen az "előtte" szó nem arra vonatkozik, hogy a szeme láttára végzi a dolgát az ember, hanem arra amikor együtt vagytok... :)

Jó lenne néhány női választ és okfejtést is olvasni!

2009. aug. 20. 00:46
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

sztem, e legelején az ismerkedeési fázisban taklán jobb otthonra tartogatni, azaz mégjobb előtte elvégezni. amikor már ottalvás van, meg közös 7vbége ottmár simán, én legalábbis szoiktam :D és a barátom is szokott. mi ezt lazán vesszük, pl ha a barátomtól aztkérdem van e vmi újságja, akkor már vágja h hova készülök :D de nemzavarja, szokta néha mondani h megin beköltözöl?:D vagy megin itthagysz 20 percre?:D

mikor meg ő megy nálunk, eccerűen csak mondja h elmegy retyóra és ennyi,. nem problémázunk ezen.

24L

2009. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!