Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki-e, ha akkor megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki-e, ha akkor megy el a barátnőd WC-re elintézni a nyagydolgát, ha együtt vagytok? Gusztustalan, vagy nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

A kérdés nem arra vonatkozik, ha egy pár már együtt él, nem is a házastársakra, hanem a kapcsolat kezdeti stádiumára, randizás, barátkozás, egymásnál alvás sűrűn, közös hétvégék stb.

Válasz adásnál kort és nemet kérlek írj, plusz azt, hogy ha gusztustalannak tartod, akkor miért? És hogyan lehet kiküszöbölni a kellemetlennek tartott helyzeteket!

Köszi!


2009. aug. 19. 23:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mi a párommal MINDENT együtt végzünk. Ezt úgy értem, ha ott van, hát ott van. Amikor érezzük, hogy ez ütősebb lesz, akkor megkérjük egymást hogy esetleg menjen ki egy kicsit, vagy vegye hangosabbra a tévét.


DE ez alkat függő. Volt olyan kapcsolatom, ahol köhögni sem mertem előtte (zsepibe), mert azt is gusztustalannak tartotta.


szerintem egy kapcsolat lényege, hogy a lehető legjobban elfogadjuk a másikat, és emiatt egy ilyen emberi dolgon nem akadunk fenn.

2009. aug. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
az előzőhöz: 31/L és két éve vagyunk együtt, ebből másfelet együtt élünk.
2009. aug. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

ÉN nem szoktam a csajom előtt f_ngani sem,tehát megvárom amíg valahol van vagy alszik vagy meg várom amíg hazajövök és itthon WCzek,de inkább tartogatom,volt olyan hogy már fájt a hasam mint az állat és akkor mentem ki.

Mindig ha jön a bélgáz is vagy visszatartom vagy kiszaladok a WC-re

2009. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!