Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezt érzem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem? Ennyire tudna rám hatni?

Figyelt kérdés

Amióta belépett az életembe (és végül a párom is lett) megváltozott a gondolkodásom,a dolgokhoz való hozzáállásom.

Értem itt konkrétan az egyetemi életet,tanulást (szeptembertől egyetemista vagyok),hogy csinálni kell,tanulni kell,ha el akarsz valamit érni az életbe vagy akár csak a családhoz való hozzáállást,értékrendeket.


Ösztönöz arra,hogy csináljam,ki kell tartani,jók között kell lenni,mindent úgy,hogy nem mondja nekem,hanem a hozzám való viselkedéséből látom,és abból,hogy ő milyen ember,és mi mindent elért az életben (26 éves),amiért én büszke is vagyok rá.


Érzem magamon,hogy mióta ismerem,és főleg mióta ő az én drágaságom máshogy tekintek dolgokra,máshogy állok hozzá a sulihoz,a szeretteimhez,(és még sorolhatnám),értékelem az élet adta lehetőségeket,és azt,ahogy velem viselkednek azok,akik jót akarnak nekem,és szeretnek.

Nem hittem volna,hogy valaha valaki is ennyire betudja folyásolni a gondolataimat,viselkedésemet,hogy valaki ilyen pozitiv hatással lehet rám.


Még mielőtt valaki irná,hogy istenitem őt,stb.,nem! Csupán csak büszke vagyok rá,és valamilyen szinten felnézek rá!


Mit gondolsz erről az egészről?

Volt/Van (már valaha) ehhez hasonlóban részed?



2012. dec. 7. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj Neki!
2012. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon is örülök!

Csak kiváncsi vagyok mások véleményére is :)

2012. dec. 7. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen volt, csak másképp. Abban a kapcsolatban én voltam az aki neked a srác.A bátyjával ki is békítettem.
2012. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!