Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a párotokat bulizni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 14:11
1 2
 1/13 Hole Hunter ***** válasza:
Persze. Ha félre akarna barátkozni, azt buli nélkül is megteheti.
2012. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én el, mert megbízom benne, és nálunk 8,5 év alatt már egy erős bizalom alakult ki, amit megrendíteni nem igen lehet :)
2012. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "elengedni"? Nem a tulajdonom, se nem a gyerekem. Oda megy, ahova akar.
2012. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. válaszadóval. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy "birtokolom" a másikat, az a jó, ha megvan mindenkinek a saját, különbejáratú élete! Ha pl. a másiknak van egy olyan társasága, hobbija, akármije, ami engem annyira nem érdekel, akkor mindenki sokkal jobban jár, ha nélkülem megy. Szórakozzon, kapcsolódjon ki, én is megteszem, anélkül, hogy megcsalnám. A lényeg úgyis az, hogy az együtt töltött idő milyen!
2012. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igazat adok mindenkinek..
2012. dec. 8. 14:17
 6/13 A kérdező kommentje:
csak szarul esik, jobban örülnék ha velem lenne , de nem akarom szabályozni azt hogy mit csinál
2012. dec. 8. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elöttem szólóval. Nem tulajdon, azt csinál amit akar, de ha nélkülem megy el akkor kérdések merűlnek fel bennem a kapcsolatunkt illetően.

De amig nem ad okot a bizalmatlanságra, addig ne legyen!

2012. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a kutyám úgyhogy persze,hogy elengedném.Ha akar nyugodtan menjen.
2012. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek en is mindenkivel.de en meg attol szoktam tartani h oke elengedem bulizmi mert ugye ha meg akar csalni mashol is megteeti.na de mi van ha talalkizik egy szep lannyal aki kedves megnyero stb majd legkozelebb is a buliban v a barati tarsasagban aztan meg bele szeret v alkohol ittasan osszebujnak nekem nem szol v elhagy miatta.en ilyenektol rettegek h oke h nm megcsalni megy de ha kialakul valaki massal valami...
2012. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A vadászösztön mindenkiben ott van (még a nőkben is), de ha egy kapcsolatban mindent megkap valaki, és kellőképpen érett, értelmes ember, akkor nem kockáztat egy futó kalandért...

Én mondjuk egy mosolyig vagy csipkelődésig mennék el, ha van valakim, de ez olyan, hogy a párom ELŐTT is felvállalom, ha úgy adódik, és fordítva sem zavarna.

2012. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!