Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes kilépni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kilépni egy ilyen kapcsolatból?

Figyelt kérdés

-->Másik közelsége irritálóvá válik,és csesztetéssé megy át, mert idegesít.

-->Már nem érdeklem, ha látja egy magam vagyok, oda sem jön. (értsd: Buszmegállóba ülök, inkább haverokkal beszélget,később 5 perc múlva jön oda)

-->A közöstémákról már egyátalán nem beszél.

-->Ő is gyakran csesztet,beszólogat,veszekedik.


Meguntuk egymást?Vagy nálatok mikor volt ilyen? Ha volt ilyen egyátalán:(.


2012. dec. 8. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat! Nekem volt hasonló esetem (de nem fajultak el ennyire a dolgok), én ki is léptem belőle, mert nekem van büszkeségem, szeretem ha szeretve vagyok és odafigyel rám az, akit én is szeretek.
2012. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes.
2012. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó, én is úgy gondolom érdemes. Vagy picikét külön lenni, hogy ne lógjunk egymáson. Mert gyakran együtt vagyunk, ha pedig nem megoldjuk, hogy beszélhessünk, vagy gépem, vagy telón. Ezért gondoltam, hogy 1 hét szünet, ha folytatódik elvállnak útjaink.

Köszönöm

2012. dec. 8. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Megoldható csak beszéljétek meg. Ha azt mondja jól van nem lesz több ilyen de mégis akkor mond el neki még 1x akkor nincs megoldás. Sajnálom:/
2012. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes kilépni belőle, én mindig úgy gondolom, hogyha két ember eljut ilyen szintre a kapcsolatában, akkor lehet, hogy meg tudnak változni bizonyos időre, de aztán újra elő fog ez jönni újra meg újra...

én ilyen helyzetben szakítottam, pedig több éves kapcsolatról volt szó.

2012. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:( fájdalmas ez így:).
2012. dec. 9. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!