Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne újrakezdeni, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne újrakezdeni, ki lehetne még hozni valamit ebből a kapcsolatból? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint másfél évig voltam együtt a barátommal, semmi probléma nem volt, nagyon szerettük egymást. Aztán vége lett, részben egy másik fiú miatt, részben mert "meguntuk" egymást. 2 hónapja szakítottunk, borzasztó volt nekem is és neki is, azóta mindkettőnk életében voltak kisebb kalandok. Neki 2 hete van barátnője, én egyedül vagyok, és nagyon hiányzik (azt hiszem én is neki, de egyikünk se merné bevallani büszkeségből). Egy ottalvós-sátoros bulin azonban sikerült újra összemelegednünk, fantasztikus volt vele újra együtt lenni:$ Figyelmeztettem, hogy ezt később megbánhatja, de azt mondta nem fogja, ezt szeretné ő is. Azóta nagyon gyakran beszélünk, olyan mintha visszakaptam volna, és szerintem szakítana is a barátnőjével miattam, de nem tudom működhet-e újra ez a dolog. Az érzelmeink nem hűltek ki, újra azt érzem hogy csak mellette tudom elképzelni az életemet:$ De mit szólnának a barátaink, a szüleink? Ráadásul ő (volt)az első igazi szerelmem, de az eset óta újra fellángoltak a régi érzelmek, mindkettőnkben! Érdemes lenne újrakezdeni? (én 17/L, ő 18/F)
2010. aug. 10. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pér hónapig minden szép lenne, aztán jó eséllyel újra előjönne minden ami miatt szakítottatok. 99%-ban az újrakezdés nem működik, ráadásul második szakításnál már IGAZÁN hülyének fog nézni titeket a környezetetek, ami mondjuk talán nem lényeges.
2010. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg. Nem egy újrakezdés volt sikeres a történelemben. Remélem ez is.
2010. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másokkal ne foglalkozz, mert semmi közük nincs ahhoz, hogy hányszor szakítotok és hányszor jöttök össze újra.


Viszont kérdés, hogy miért untátok meg egymást? Nem lehet, hogy csak az elmúlt 2 hónap miatt volt témátok?


Mind1. Én mindenképp megpróbálnám, mert rettentően fogod magad érezni, mondjuk 10 év múlva, mikor arról fogsz hallani, hogy megházasodott, Te meg még mindig szereted...

2010. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáljátok meg! Nem kell azzal törődni hogy má mit gondol, de ha nem próbálod meg mindig ott lesz az a de mi lett volna ha...

érted:)

2010. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Főleg az volt a probléma, hogy enyém volt a vezető szerep, tehát szinte mindig azt csináltuk amit én akartam, én találtam ki a programokat, nekem volt igazam, stb...nem úgy értem hogy egy bólogató kiskutya volt, de már a vége felé nagyon így éreztem:(

Azért érdekel hogy mások mit gondolnak, mert nagyon fura lenne újra találkozni az anyukájával, kicsit kellemetlenül érezném magam:D És a barátainak meg ez az "új" lány nagyon szimpi, nem tudom megérné-e belerondítani a kapcsolatukba, nem szeretnék senkit sem magamra haragítani.

2010. aug. 10. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akar téged és így erőszakoskodnál akkor haragítanád magadra szerintem, de ha ő is szeret akkor ebben nincs semmi ...

max a csaj fog utálni, de istenem,ha megéri kit érdekel?

2010. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!