Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki viszonylag csendes természetű, nem valami társasági ember, valamint nem igazán bulizik, de ugyanakkor sok más ritka jó tulajdonsága is van? (részletek odalent)

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves fiú vagyok. Ahogyan azt már leírtam magamról, nem vagyok egy szószátyár srác, valamint bulikba sem igazán kerülök. Nem tudom, hogy ennek a két hátrányos tulajdonságomnak mekkora szerepe van abban, hogy nincs barátnőm.

De ahogyan már említettem, a hátrányaim mellett sok jó tulajdonsággal is rendelkezem:

A magasságom közel 190 centi, de még mindig növök, szóval lehetek akár még 192 centinél is magasabb. Emellett nagyon igényes vagyok, fontosnak tartom a megjelenésemet. Általában hetente 3-szor eljárok kondizni, emellett másfajta edzéseket és sporttevékenységeket is folytatok. Úgy tudom, a csajok szeretik, ha egy fiú magas, atlétikus, izmos, sportos alkatú. Éppen ezért úgy gondolom, ezáltal képes vagyok ellensúlyozni a hátrányaimat. Mindemellett igyekszem nagyon kedves lenni az emberekkel, különösen a lányokkal. Szeretek mosolyogni, amikor beszélgetek valakivel. Sokan mondták már nekem, hogy egy kedves, aranyos és okos fiú vagyok. Röviden ezek lennének a főbb jellemzőim.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy a felsoroltak alapján mekkora esélyem lehet arra, hogy végre legyen egy barátnőm?

Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, de írjon bárki, aki szeretne hozzászólni. :-)


2012. dec. 10. 20:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
77%
Engem valamiért nagyon nem kedvelnek, pedig minden vagyok, csak nagypofájú nem.
2012. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%

Xenophilius, nekem van egy tippem, hogy miért kedvelnek. Elég sok válaszodat láttam már itt az oldalon, és jó sok valótlanságot osztasz nap mint nap, és mind ilyen tipikus keserű, torz személyiségre utal. Most is feltett ez a fiú egy kérdést, normálisan ír magáról, a kérdésben elhangzott infók alapján egy értelmes nők számára szerethető, kedves, szimpatikus srácnak tűnik, erre nyögdécseled neki a lehúzós dumákat, hogy az ilyeneket nem szokás szeretni meg stb. Hát b@sszameg, ezért nem kedvel senki téged. Ki a fene kíváncsi az ilyen negatív, másokat lehúzó, keserű dumákra?!


(Elnézést, nem akarom egy esetleges flamewar-al szétoffolni ezt a kérdést, de nagyon unom már az ilyen savanyú, ferdítős, másokat rongáló válaszadókat!)

2012. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Morozov ***** válasza:
75%
Hiába bizonygatjátok az ellenkezőjét, a szebb nők kb 99%-a a nagyképű magabiztos férfiakat szereti akkor is ha rondák. Aki nem hiszi az nézzen körül 10 szép csajból 5-nek ronda a pasija...
2012. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

FreakNiceUglyBeaty


Hé. Én csak simán leírtam a tapasztalataimat. Én is egy amolyan csendes valaki vagyok bulik nélkül. És mi történt? Amíg volt suli addig királyság a sok összezártság miatt volt pár barát/haver ilyenek. Aztán vége a sulinak jó messze lakik mind és eltávolodtam tőlük. Újakat meg hol? Sehol.

Nagyritkán összefutok 1-1 emberrel a vonaton, utcán stb. Most is kérdem haveromat, hogy lesz-e karácsonyi házibuli, mint mindig, de nem is válaszolt eddig. Nagy az esélye, hogy nem. Ami nagyon csodás, mert ez volt az egyetlen "buli" amire hivatalosnak érzem magam.

2012. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

És ettől még miért ne szerethetne beléd egy nő? Én egy barátommal sem buliban ismerkedtem meg, mivel én is úgy vagyok ezzel az egésszel, mint te, a gimi után lemorzsolódott jópár haverom/barátnőm, és évekig nem jártam el sehová. Most egyetemen alakulgatnak az új ismertségek/haverságok, de ott sem vagyok a társaság szíve, nem járogatok bulizni, mert nem annyira vagyok az a típus, máshogy szeretek szórakozni.


Morozov-nak pedig üzenem, hogy nagyon "érdekes" ez az újabb általánosítás. Minden nap szétpusztítják ezt az oldalt a nagyon okos, elkeseredett hím példányok, és mindig általánosítanak. Egyszer azt állítják, hogy csak a külső számít (ezen belül is van két irányzat, egyik azt mondja, hogy mindenki az arcra megy, a másik pedig azt, hogy csak az izmos test a lényeg :D), a másik meg, hogy a nagyképűség kell, a külső pedig mind1, aztán jönnek, akik azt osztják, hogy csak a pénz számít, aztán végül azok, akik egyesítik ezeket, szóval jóképű, nagypofájú, pénzes csávók kellenek csak. És ezt mindig kijelentitek az összes nőre, mint valami tényt. Üljetek már össze, és beszéljétek meg, hogy melyik álláspontot is kövessétek mindannyian, mert nevetséges már ez a sok tömény butaság... bár még ha egyeztetnétek, akkor is butaság lenne, amit hirdettek, de legalább legyen már egységes! XD

2012. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Freak az alacsonyakat kihagytad azok sírnak a legjobban, mert alacsonyak és aki alacsony az halott.


Pedig legjobb ellenpélda itt is én vagyok vagyok 188, de kb. inkább lennék alacsony, hogy ne vegyenek észre, mert idegesítő, hogy mindig mindenki észrevesz. Mert nem illek bele egy sablonba sem (ezt kb. minden többé-kevésbé "jó" ismerősöm megerősítette) Éppen ezért a koromat sem tudják eltalálni, de még a súlyomnál is 20 kilóval kevesebbnek szoktak tippelni - ami érdekes, bár örülök neki, mert ha így látják akkor simán hazudhatnám ezt is amit látnak.


Amúgy én is máshogy szeretnék bulizgatni - mint a haver-féle házibuli is ahol kártya, dévédézés, idétlen tárasjátékok, kajálás ilyenek... Csak erre egy nagyon csekély százaléka az embereknek vevő. Kevés ilyen félőrült van, mint én vagy amolyan jó emberek, mint Te vagy a kérdező. Én is hasonló vagyok, mint Ti csak egyrészt frusztrált másrészt se önbecslésem nincs se ambícióim, se életcélom. Viszont egyre jobban "hullok szét" és már-már félőrült vagyok.

2012. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"a nagyképű magabiztos férfiakat szereti akkor is ha rondák"


Nem ismered a különbséget a két szó között?

Igen, szeretem a magabiztosakat. Azt sugallják, hogy tudják, mit akarnak, megállják a helyüket és nem félnek kimondani a véleményüket.

Való igaz, vonzók. És nem érdekel, ha rondák. A stílusuk érdekel, a fellépésük, a gondolataik.


Nem, nem szeretem a nagyképűeket. Azt gondolják csak ők léteznek és az a jó, amit ők csinálnak.

Taszítanak. És lehetnek akármilyen gyönyörűek...



Azért szerintem ne kezeljük a kettőt egyként.

Ne legyetek már srácok ilyenek!

2012. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Xenophilius, pü! Már így is túl sokat offoltunk...:D
2012. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Morozov ***** válasza:
Freaknek üzenném, hogy nem azt írtam hogy minden nő a magabiztos dumagépeket szereti, hanem a szép nők jelentős hányada a csúnyáknak általában tökmindegy (éhes kutya a sz*rt is megeszi alapon)
2012. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Morozov ***** válasza:
A 17. válaszadónak üzzenném, hogy igaza van abban, hogy a két szó között van különbség, de a nők általában szeretik a nagyképű srácokat (még ha maguknak sem vallják be) :-)
2012. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!