Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki viszonylag csendes természetű, nem valami társasági ember, valamint nem igazán bulizik, de ugyanakkor sok más ritka jó tulajdonsága is van? (részletek odalent)

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves fiú vagyok. Ahogyan azt már leírtam magamról, nem vagyok egy szószátyár srác, valamint bulikba sem igazán kerülök. Nem tudom, hogy ennek a két hátrányos tulajdonságomnak mekkora szerepe van abban, hogy nincs barátnőm.

De ahogyan már említettem, a hátrányaim mellett sok jó tulajdonsággal is rendelkezem:

A magasságom közel 190 centi, de még mindig növök, szóval lehetek akár még 192 centinél is magasabb. Emellett nagyon igényes vagyok, fontosnak tartom a megjelenésemet. Általában hetente 3-szor eljárok kondizni, emellett másfajta edzéseket és sporttevékenységeket is folytatok. Úgy tudom, a csajok szeretik, ha egy fiú magas, atlétikus, izmos, sportos alkatú. Éppen ezért úgy gondolom, ezáltal képes vagyok ellensúlyozni a hátrányaimat. Mindemellett igyekszem nagyon kedves lenni az emberekkel, különösen a lányokkal. Szeretek mosolyogni, amikor beszélgetek valakivel. Sokan mondták már nekem, hogy egy kedves, aranyos és okos fiú vagyok. Röviden ezek lennének a főbb jellemzőim.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy a felsoroltak alapján mekkora esélyem lehet arra, hogy végre legyen egy barátnőm?

Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, de írjon bárki, aki szeretne hozzászólni. :-)


2012. dec. 10. 20:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy magabiztos dumagép, még semmit nem mond így önmagában. Ha érzéketlen, és hülyeségekről, vagy engem baromira nem érdeklő témákról beszél, akkor nem tud érdekelni. Ha viszont érzelmes, jófej, jóindulatú a srác, és okos dolgokat mond, és van közös téma, akkor még tetszhet is, feltéve ha tényleg csak magabiztos, és nem beképzelt.


2. Hülyeség kategorizálni, hogy szép meg csúnya lányok, mert a szépség a világ legszubjektívabb dolog a világon. Ahány ember, annyi féle ízlés. Engem általában szépnek mondanak, de van sok pasi, akinek a húsosabb, nőiesebb csajok jönnek be, én pedig elég vékony vagyok, szóval nekik biztosan nem tetszem. Van, akiknek a szőkék tetszenek, valakinek meg a barnák. Valakinek tetszik egy adott arcberendezés, valakinek pedig nem. Ennyi. Nem lehet definiálni, hogy mi a szép.

2012. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
- világ
2012. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"...Xenophilius válasza:


Hopp egy kolléga! Én is hasonló vagyok még kinézetre is (csak én nem merek eljárni a "kondiba" mert sok a neonáci vagy a cigány ezeken a helyeken...)..."


Kedves Xenophilius!


Szerintem te vagy a legnagyobb farok ezen az oldalon. Eddig még jókat röhögtem az önsajnáltató baromságaidon, de tényleg, azért ez már sok.

Nehogy már azt mondjad nekem, hogy azért nem jársz kondiba, mert érdekel kik vannak ott? Hülye vagy. Tudod én minden ismeretség nélkül, egyedül 3-4 éve elmentem az első thai-box edzésre, sz@ros 15-16 évesen, nehogymár, hogy te huszonévesen a gatyádba szarj...

De jó. Elfogadom az álláspontodat. Mert én is kicsit tartottam attól, hogy mennyi Lakatos lesz lent.

Akkor fogod magad, elmész futni, letöltöd a Fegyencedzés c. könyvet és CSINÁLOD. NEM SÍRSZ! Csinálod b@szd meg!

Ettől senkinek nem lesz jobb, hogy itt zúdítod a népre a szarodat.

Állj fel végre, cselekdj!


Maradok tisztelettel,

"egy neonáci"

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Morozov ***** válasza:

Szerintem meg a nők 3 kategóriába sorolhatók szépség szerint 1: aki a férfiak kb 95%-ának tetszik 2. Akiknél megoszlanak a vélemények 3.: akik a férfiak 80-99%-ának nem tetszenek... Te kedves freak elmondásod szerint a férfitársadalmat megosztó csoportba tartozol ahova a nők elég nagy része. Hozzá kell tennem, hogy ez mind csak az én véleményem(, ami ugyan helytálló, de nem tilos mást gondolni)...

:-)

2012. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Na egy újabb oldal ahol "bezsebelhettem" a "legnagyobb g*ci" kitüntetést. Berakom a többi közé :D
2012. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megsérteni vagy ilyesmi, ne haragudj, csak kijött.

Remélem észhez térsz.

2012. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első kategória nem létezik, a nők 95%-a a 2.-ba tartozik, és van az 5%, aki nagyon csúnya, és az ő 95%-uk azért csúnya, mert el van hanyagolva.
2012. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Te kedves válaszoló most akkor vagy még mindig nem érted, mi a különbség a kettő között vagy szövegértelmezési gondjaid vannak.

Én ezt így ki merem jelenteni, hogy a nagyképű embereket senki nem szereti. Senki.

Nem szeretjük a nagyképű férfiakat, a nagyképű idős néniket a nagyképű kisgyerekeket.

A magabiztosakat szeretjük. De miért vitatkozom én itt, mikor most hoztam ki egy jó könyvet????? :)

2012. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Morozov ***** válasza:
Tényleg nagyon kevesen képviselik az 1.kategóriát, de azért vannak, és szerintem is a 2-ban vannak a legtöbben, de a 3-ban elég sokan vannak pl milyen épkézláb férfinak kell egy 90+g-os nő vagy egy cigányasszony...
2012. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Morozov ***** válasza:

Kedves 28-as!

Ha nem szeretitek a nagyképűeket, akkor miért van az, hogy szinte az összes nagyképű ismerősömnek folyamatosan van barátnője és kb 2 hetente másik, de nem akármilyenek ám...persze lehet, hogy te egy különleges nő vagy és tényleg nem szereted az ilyen embereket, de akkor álomvilágban élsz. :-P

2012. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!