Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj? Idegesítem?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy fiú, akivel egy pár hete szinte minden nap beszélgettem facebook-on. Tudom, hogy gáz, de eddig sosem sikerült vele élőben is beszélnem, mert mindig hamarabb elment, vagy az osztálytársaival volt és nem mertem hozzájuk odamenni, mert gondolom szembe is röhögtek volna, hogy mit akarok a 15 éves taknyos fejemmel tőlük, meg ilyenek...szóval gondolom érthető. És most legutóbb szombaton írtam neki és azóta nem is válaszolt és most félek, mi van, ha idegesítem őt? Én már komolyan nem tudok rajta kiigazolódni, mert eleinte olyan kedves volt meg jól elbeszélgettünk, most meg napok óta nem is ír, pedig gyakran fent szokott lenni, főleg így estefelé.

Lehet, hogy idegesítem? És lécci tudnátok valami tanácsot adni, hogy érjem el, hogy észrevegyen, ne csak úgy, mint egy átlagos kislányt, aki egy a sok közül? Nagyon szeretem Őt! Előre is köszönöm.

L


2012. dec. 10. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondták már, hogy aranyos vagy? :-) Ezer oka lehet amiért nem ment fel facebookra. Ne rágódj ezen, tuti fel fog menni. Esetleg amikor egyedül látod őt akkor menj oda hozzá. Vagy kérj meg valakit, hogy intézze el, hogy kettesben lehessetek. Vagy facebookon írd meg ezt neki. Sok sikert! ;-) 15/f
2012. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi :) Miért vagyok aranyos?

Egyébként megpróbálom elintézni, hogy ketten lehessünk :))

2012. dec. 10. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Először megkéne tudnod tetszel e neki vagy valami, mert feleslegesen ne fuss utána. Amúgy hány éves a fiú? 15 évesen még túl fiatal vagy hogy egy pasi miatt aggódj.

Ha 1-2 napon belül se jelentkezik akkor írj rá, és kérdez rá mit akar tőled, és mond meg neki ne játszon az érzéseiddel! ha nem kellesz neki ne keltsen benned reményeket.

2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert így aggódsz a fiú miatt, és látszik, hogy komoly érzéseid vannak. :-)
2012. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 éves
2012. dec. 10. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát khm... Örülök, hogy ezt utólag megtudtuk, mert így már picit másabb a helyzet. Megpróbálhatsz közelebb kerülni hozzá, de ne készülj fel előre arra, hogy majd vissza utasít. De ez nem 100%
2012. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

tegnap visszaírt este és kiderült, tényleg csak dolga volt...:P

2012. dec. 11. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Na látod. ;-)
2012. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!