Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitem ha mindent vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesitem ha mindent vissza kérdezek?

Figyelt kérdés
sziasztok.van egy fiu akit balatonon ismerkedtem meg velük voltunk 7 nspig nem nagyon beszéltünk vagyis nem nagyon ismertük emg egymás mert mind 2 en nehezen nyilunk meg. de mikor haza értem mondta hogy vegyem fel msnre elsö nap tök jól elvoltunk cosmot beszéltünk d emsot egyre kinosabb hogy nem jutt eszembe téma valamikor ir valamit pl: elment (pil ) volt neki kérdeztem hova ment stb..ez szerintetek idegesiti..és miröl beszéljek vele? kérlek segitsetek!!+ 14 /L.
2010. aug. 23. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
először tanulj meg írni,mert engem idegesít,hogy kevered a betűket össze-vissza. - lehet a srácot is idegesíti...
2010. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bocsi.gyorsan irtam mert most sincs téma.kérlek segitsetek.
2010. aug. 23. 19:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha van közös érdeklődési körötök akkor az rögtön egy téma..,vagy beszéljetek filmekről,zenékről sztorizzatok egymásnak,kérdezz tőle mindenfélét ami érdekel vele kapcsolatban,de ne azt,hogy hova ment el egy pillanatra:D
2010. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nem tudom de engem idegel ha megkérdezik, ha akarom elmondom ha pedig nem tartozik senkire akkor nem szívesen mondom el. Témát nemtok mondani nálam úgy működök, hogy megkérdezem hogy van, mi történt vele aztán majd mesél és alakul ...
2010. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha nincs téma le kell lépni msn-ről mert hiába tellik az idő úgy se lesz téma.. inkább beszélj meg vele egy találkát élőbe könnyebb beszélni, zajlik az élet is körülöttetek, valami programot kitaláltok stb.


én mondjuk ezért nem szeretek neten ismerkedni mert mire találkozol vele nincs miről beszélni :) ha élőben ismerkedsz meg a másik emberrel az mélyebb benyomást kelt.

2010. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi..én is beszélnék szivesen hogy mik a kedvencei stb..csak enmt udom mondta hogy irjak vele vlmt..és nem megy ugy hogy egyböl eszembe jut valami..meg most kezdejm el kérdezni hogy mit szeret stb..olyan eröszakosan ahngzik.... de ö a fiú ö is megprobálhatna irni ne csak töllem várja.(sztem)
2010. aug. 23. 19:31
 7/18 anonim ***** válasza:
De élőben is lehet "kinos csend",mikor ültök egymás mellett mint két veréb és nagy a kuss...,gondolom ez midenkinek ismerős:D Ugyanez van most kérdezőnél is sztem!
2010. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
oké ..lépjek csak ugy avgy mondjam nah jo megyek mikor épp mondja hogy irjak valamiröl.(?)amugy köszi a válaszokat:)
2010. aug. 23. 19:34
 9/18 anonim ***** válasza:

"meg most kezdejm el kérdezni hogy mit szeret stb..olyan eröszakosan ahngzik...."


Egyáltalán nem tünik erőszakosnak,inkább örömmel tölti el sztem ,hogy kiváncsiskodsz felőle,bár az elég gáz,ha egyoldalú és ő nem kérdez,érdeklődik!

2010. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
19:33 jaja ez a helyzett.szoval mit csináljak.. söt amikor megismertem 1-2 nap akkor is iylen csend volt de mégis ö kérte hogy vegyem fel msnre de itt sztem még kinosabb..:s
2010. aug. 23. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!