Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósjelöltnek még a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósjelöltnek még a régi kedves képe figyel a falon. Mit tegyek? Jogosan zavar?

Figyelt kérdés

Párommal két éve ismerkedtünk meg, azóta van egy 3 hónapos kisbabánk is.

Imádjuk egymást, jelenleg náluk lakunk amíg el nem készül a házunk.

Idén megkérte a kezem, esküvőre még pénz hiányában nem volt lehetőségünk.

Az a gondom hogy az anyukájával látszólag jól kijövünk, de engem nagyon zavar hogy még mindig a volt kedves a number1!

Mielőtt összejöttünk, már több mint két éve nem voltak együtt, igaz előtte hat évig jártak de sosem volt felhőtlen a kapcsolatuk, a csaj hisztizett, állandó veszekedések voltak.

Anyósjelölt napi szinten emlegeti a volt kedvest, sőt, még a közös képük ki van rakva neki a szobájában, a kisgyerekünk fényképe mellett...

Páromnak említettem, ő azt mondta ne foglalkozzak vele, ők már nem tartják a kapcsolatot, hogy az anyja meg kit rak ki és kivel beszél meg nem szabhatja meg.

De nekem ez mindent elárul a kapcsolatunkról, nem is akarok jóban lenni emiatt vele, meg nem is tudok, csak színjáték az egész.

Valaki hasonló helyzetben?

Mit tegyek?


2012. dec. 11. 14:26
 1/9 SzilKa ***** válasza:

Hasonló szituban van az anyukám, de a másik oldalról. Az öcsém az előző barátnőjével egyszer kép-kollázst ajándékozott neki, amin az öcsém és az exbarátnője van. Anyám nagyon szereti ezt a kedves ajándékot, szereti nézegetni (persze főleg az öcsém miatt).

Most hogy az öcsém már másik lánnyal van együtt, ha átjönnek, anyu igyekszik tapintatosságból elfordítgatni a képet, de ha esetleg elfeledkezne róla, az nem azért van, mert ne kedvelné az öcsém jelenlegi barátnőjét... Eltenni meg nem akarja.

Persze emlegetni nem szokta sose az exbarátnőt.


Szerintem ne tulajdoníts nagyobb jelentőséget a dolognak, az a lényeg, hogy a párod Téged választott és előbb-utóbb az anyósjelölted is kevesebbet fog az exről beszélgetni. Biztos készül majd rólatok is kép, közelebb kerültök egymáshoz s akkor majd magától elteszi azt a képet is.

2012. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne, de azért törekednék normális kapcsolat fenntartására az anyóssal.

Ha udvarias és kedves vagy vele, és látja, hogy boldoggá teszed a kis családod, akkor idővel lehet, hogy kiteszi a te képed (is?).

Veszíteni mindenesetre semmit sem veszíthetsz, még mindig jobb, mint emiatt hűvössé, ellenségessé válni, az még inkább csökkentené annak az esélyét, hogy valaha is nyit az irányodba.

2012. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de ha az ő háza,és esetleg ő kedvelte valamiért a nőt,akkor szíve joga,hogy olyan képet rakjon ki a saját lakásában,amilyet csak szeretne.....én megérteném a barátnőmet,de anyu is volt hogy kedvelte a régi páromat,és szóba hozta,az én páromat nem érdekelte....

"nem is akarok jóban lenni emiatt vele, meg nem is tudok,"


szerintem ez hiszti,azt meg nem szeressük....szerintem lesznek nagyobb gondok is köztetek


amúgy egyszer volt h a pénztárcámba benne maradt az ex képe,ő észrevette,én meg el is tüntettem,(régóta együtt vagyunk,vehet ki pénzt tőlem,ha elmegy vásárolni),mert megértettem...nekem is fura lett volna,tényleg csak megfeledkeztem róla,nevetve meg is jegyeztem,hogy "jééé,ez még itt van...?" de másnak ne akarjál már olyat megszabni,

hogy mit,mikor,hová tehet ki a saját lakásában....ehhez nincs jogod!

2012. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele hogy azt tesz ki a lakásában amit akar, de én még mindig ahhoz tartom magam hogy elég bunkóság napi szinten emlegetni, összehasonlítgatni velem, én nem hozom fel a régi barátaimat neki!

Válaszképp mostmár megkapja mindig az összehasonlítgatást a régi anyósommal! :D

Rakja ki a képét, de ne olyat amin a Párommal ölelkeznek boldogan és ne a gyerekem fényképe mellé!

2012. dec. 12. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 11:07


az összehasonlítgatás már szerintem is gáz,de párodnak kéne szólnia!

Ő ilyenkor hol van?

2012. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Válaszképp mostmár megkapja mindig az összehasonlítgatást a régi anyósommal! :D


Végül is...hátha észreveszi magát!

Mondhatod neki,hogy "húúú,az anyósom engem is nagyon szeretett,nem kell feltétlenül rosszban lenni velük,mint egyesek szerint",meg "az én anyósom egy nagyon kedves nő volt,és azt is tudta mikor kell csendben maradni!" :D

2012. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Párom hiába szólna bele, nem venné be a képet. Ő azt mondja hogy ne foglalkozzak vele, engem szeret és soha boldogabb nem volt.
2012. dec. 14. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én hasonló cipőben jártam. nagyon rosszul esett, jeleztem az akkori páromnak, aki ugyanezt a választ adta, de szólt az anyjának. az anyjának szintén kedves emlék volt a kép az exről, de tapintatosságból elrakta, amikor mentünk hozzájuk. szerintem ennyit meg lehet tenni. ha nem voltam ott, akkor meg nézegetheti bármikor, arra az 1-2 napra meg elrakta. akkor amúgy sem képet nézegetett, hanem velünk foglalkozott. ennek ellenére a párom megcsalt ezzel az exbarátnővel több év után...szóval sosem lehet tudni. azt gondolom, hogy habár nem szólhatsz bele, hogy mit rak ki a házában, ennek ellenére intelligensnek kellene annyira lennie, hogy tapintatból elrakja, amikor ott vagy. mindenki csak addig mondja, hogy ne érdekeljen, amíg nem kerül hasonló szituációba. nagyon sz*r érzés tud lenni...
2013. jan. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nos, azóta NEM vette még be, sőt a kicsiről kapott ajándék 25 képből ( célzásképp kapta, de nem esett le neki ) egyet rakott ki: amin Ő van meg a baba!!!!

többit beragasztgatta egy albumba...

2013. febr. 7. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!