Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kint van külföldön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kint van külföldön, és sajnálatos módon tönkrement minden eszköz amivel tartani tudnánk a kapcsolatot! Nektek nem lenne gyanús?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy 1 hete elromlott a laptopja, most meg a telefonja kezdett el recsegni..

2012. dec. 11. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyanús a dolog..bár lehet véletlen egybe esés..nekem ha valami elromlik akkor mellé még tuti jön pár dolog.Én is így voltam amikor kint voltam külföldön.A laptopom besz@rt a telefon tőltöm és besz@rt rá kétnapra.Utánna amikor vettem tőltőt akkor a telefonom aksija kezdett el b@szakodni...szóval vannak ám ilyenek is.De persze az ördög sosem alszik..
2012. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
facebookját azóta nem használja, telefont egyből fölveszi, a családtól ahol van, el szokta kérni néha a laptopot hogy tudjunk beszélni kicsit, tehát vannak olyan érvek amik amellett vannak hogy akar velem beszélni, viszont hogy mégis szinte már csak pár beszélünk 1 nap elbizonytalanít :/
2012. dec. 11. 23:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Viszont az hogy recseg a telefon és te is hallod abba nincs mit kamuzni,egy laptop meg bármikor bekeksizhat,főleg ha néha kiviszi táskába az utcára pl,haza megy bekapcsolja nem vár eleget amíg felmelegszik aztán ,ár is elszállt benne pár dolog.
2012. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor én Angliában éltem, nekem tényleg tönkre ment a töltőm és kellett pár hét a pótlására. Mobil térerő meg csak az erkélyen volt :)
2012. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:00


Szerntem csak túl parázod a dolgot és kész..ha a telfont mindig felveszi akkor nem tudom mit pánikolsz és ráadásul még mástol is elkunyizza a gépet hogy veled beszélhessen.Nem vagy kicsit paranoiás és félrékeny?Szerintem inkább erről van szó..

2012. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!