Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megtudnátok magyarázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megtudnátok magyarázni, hogy miért piszkáltok egy lányt ha ő együl lány az osztályban?

Figyelt kérdés
Fiúosztályba járok,egyik pillanatban mondják milyen jó fej vagyok,másik pillanatban mindennel piszkálnak.Ha hiányzok a suliból,és mikor meggyógyulok megyek iskolába akkor már piszkálnak,hogy hol voltam idáig..Persze nekem egyik fülemen be másikon ki.. Nem tudom miért piszkának folyton nap mint nap valamivel,pedig nem vagyok csúnya szerintem,ápoltan járok iskolába,normálisan viselkedek kicsit távolságtartó is vagyok,de nem vagyok r*banc..Mégis piszkálnak de miért? Olyan rossz mikor azt érzem,hogy kihasználják,hogy ők 12-envannak fiúk én meg egyedül lány.. 17/L
2012. dec. 12. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
h odamennyünk és jól szétrugjuk a golyóikat amiért piszkálnak :D
2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 El Greco ***** válasza:
Na ez az,az én osztályomban is az a menõ,hogy a lányokat úgy próbálják meghódítani,hogy folyamatosan szekálják,piszkálják,fogdossák õket MIMDENHOL.Bár néhányuk élvezi maga körül felhajtást,egyikük meg kifejezetten szereti,hogy egy délelõtt öten kb 20-szor markolásszák a fenekét...Hiába,nagy az Isten állatkertje...
2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 El Greco ***** válasza:
Amúgy nálunk 23 fiú-8 lány.
2012. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Engem nem tapiznak mert én túl ronda vagyok neki,örülök is neki egyrészt.. De,hogy én egyikhez se szóltam egy rossz szót és piszkálnak mindennel..Van mikor hülyülök velük,de ők inkább szeretnek engem piszkálni mert unatkoznak vagy nem tudom.. Én meg mindent a szívemre veszek olyan vagyok..
2012. dec. 12. 22:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát ha a szívedre veszed ez kihívás a fúknak. Van egy célpont akit lehet zaklatni.

Próbálj ezen változtatni.

2012. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Van mikor kiröhögöm őket de áá nehéz esett némelyik,de mikor én kinézek valakit és léptem folyton szekálom nem teszik neki aztán leszáll rólam.
2012. dec. 12. 22:36
 17/17 anonim ***** válasza:
ha lennénk többen fiúk és lenne egy lány, nekem is lenne némi kísértés h ne hagyjuk békén szegényt, őszintén szólva. de ne vedd komolyan, ne vedd magadra! legyél laza, próbálj viccelődni
2012. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!