Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim letesztelt, szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim letesztelt, szakítsak ezért vele?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy hívást, hogy xy vagyok és hogy már látott többszőr Peaches n Cream-ben és Bed Beachen és hogy meg szeretne ismerni. Mondta, hogy lehet nem emlékszem rá, de régebben táncoltunk és jól éreztük magunkat és hogy szeretne elhívni vacsorázni. És persze nemet mondtam. Este elmondtam a barátomnak csak így mellékesen és akkor láttam, hogy olyan furcsa. (nagyon jó emberismerő vagyok!!!!!) És akkor nagy nehezen kifaggattam, igazából ő árulta el magát és akkor már be kellett vallania, hogy az egyik haverja hívott fel, hogy leteszteljen, hogy elmegyek-e egy randira. Akkor othagytam és azóta nem beszéltem vele.

Nekem szükségem van a szabadságra, idegesít, ha vki rámakaszkodik. A másik meg az, hogy nem bízott meg bennem...

Mit gondoltok? Beszéljem meg vele?


2009. aug. 21. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
szakíts vele...mondjuk én szakítanék...azért ennyire hogy lehet már gyerekes?
2009. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp beszélj vele erről és mondd meg neki hogy téged az ilyesmi zavar.
2009. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy rászolgáltál valamivel hogy ne bízzon. cseszd le alaposan hogy emlékezzen rá de ezért szakítani hülyeség.
2009. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire szereted. ha szereted, úgyis kibékülsz vele. szerintem szakítani nem kell, csak megérdemel egy kiadós fejmosást. az is gyerekes, ha szakítasz vele
2009. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az a típus, hogy ha szeretem és akkor bármit eltűrök neki.

Csak pár hónapja vagyok vele, nem csaltam meg és flörtölgetni sem szoktam mással.

2009. aug. 21. 19:21
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
akkor szakíts vele ilyen butaság miatt, aztán mindnekivel szakíthatsz ha egy kicsit is hibázik és a végén egyedül maradhatsz. semmi rosszat nem tett, ez egy csíny volt. te vagy a gyerekes ha emiatt otthagydod, nem ő, biztos nem vagy több 16-17 évesnél.
2009. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ööö.. 27 éves férfi...
2009. aug. 21. 19:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben adnék neki még egy esélyt.
2009. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem kidobom...
2009. aug. 21. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

„biztos nem vagy több 16-17 évesnél


Ööö.. 27 éves férfi”


Ezt nem egészen értem. Akkor most meleg vagy?


Mindegy is. Én szakítanék vele, mert ha már eleinte nem bízik benned, később is a nyakadra hág, ellenőriz. EZ NEM CSÍNY VOLT!

2009. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!