Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyek azok a külső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a külső vagy belső tulajdonságok, amik annyira zavarnak egy fiúban/lányban, hogy -bár tetszik, - amiatt nem járnátok vele?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 19:55
1 2
 11/15 anonim válasza:

Belső:

-taszít ha egy férfinek nincsenek életcéljai, csak sodródik az árral és abból áll az élete, hogy bulizik őrült módjára, aztán másnap az ágyban fetreng, mert rosszul van. Nem azt mondom, hogy ne szórakozzon, de tudjon mértéket tartani.


-butaság

-humorérzék hiánya

-tájékozatlanság


Külsőségeknél pedig elmondhatom, hogy 2 legvisszataszítóbb tulajdonság létezik. Ha valaki nem megfelelőképpen ápolja a fogait (ismertem egy srácot gimiben, aki elég helyes olt, de reggelente sose nem mosott fogat, csak bekapott egy rágót. Ez elég illúzióromboló.). A másik pedig a fojtogató izzadságszag...

2012. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha nagyobb a farka mint az enyém
2013. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem játszik nálam, ha:

-Ápolatlan, igénytelen, sz@rik rá, hogy néz ki.

-Nem tetszik az arca.

-Alacsonyabb nálam (nem extra dolog, 165 cm vagyok). És ha túl sovány vagy túl kövér (70-100 kg legyen).


Belsőre kuka, ha:

-Hazug

-Magának való (nem lehet vele beszélgetni, nincs önálló véleménye, nem lehet vele programot szervezni...)

-Nincs humorérzéke

-Nem érdekli, amit mondok, csak bólogat rá, mint azok a műanyagkutyák a kocsiablakban...

2013. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dalmuschkaaa válasza:
Én a 7es kommentezővel értek egyet teljesen, de én annyit hozzá tennék, hogy ne kapjon mindig féltékenységi rohamokat, ha egy fiú haverommal találkozok.
2013. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
kedves 13-as. Jó, hogy mást nem szabsz meg egy lányon...jézusom a kilót is...leméred még mielőtt megismernéd?
2016. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!