Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom játékfüggő, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom játékfüggő, most mit tegyek? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a fiúm folyton játszik az interneten egy játékkal. Többször is volt az, hogy megbeszéltünk hogy megyünk valahová, és utána lemondta, mert hogy most neki ott kell lennie a pártkongresszuson (a játékban van ilyen pff). A játék neve Erepublik, nem tudom, hogy ismertek-e. Olyan is van, hogy náluk vagyok, és ott ül a gép előtt, én meg fekszem az ágyában. Állandóan könyörögni kell neki, hogy hagyja már abba.

A játékról annyit, hogy én is fent vagyok rajta, persze az ő kérésére, és még nekem is tetszik, de ez már túlzás. Nem is kellene folyton azon lennie, mert néhány perc alatt el lehet intézni mindent, de folyton lefoglalja magát ott valamivel. Utána, ha ráveszem, hogy törődjön velem, sokszor néhány perc múlva, eszébe jut valami, és otthagy, pl. hogy feltöltse nyersanyaggal a cégeit vagy valami más miatt.

Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elhagyni, mert szeretem :( Van rá esély, hogy kinő belőle? Én 17 éves vagyok, ő meg 19.


2009. aug. 21. 21:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan érdekelheti jobban egy 19éves fiút a számítógép, mint a szex?
2009. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%

Én ismerem a játékot! Én is jáccom, de nem értem mit tud, rajta csinálni annyit :O sztem dobd ki, és majd csak észhez tér, ha meg nem, akkor ne érdekeljen téged, mert nem is szeret. Fiatal vagy találsz nála jobbat!



Ja és a fent említett játékra itt tudtok regisztrálni:

[link]

2009. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog, hogy fontosabb neki a játék. Közöld vele, hogy neked ez így nem megy. Ha nem hiszi el és tovább folytatja, hogy le sem szar akkor hagyd ott. 99%, hogy visszamegy hozzád. Egy pasit egyszerűen nem érdekelhet jobban egy hüle játék mint a bnöje...!
2009. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
mond neki ezt a vices mondatot ami mindig bejőn :P : vayg én vagy a játék válasz ez mindent megold mert ha kocka a csávo akor hagyd a francba ugyse lene semmi
2009. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

én is voltam hasonló helyzetben:S szakítás lett a vége,mert szinte egésznap focizott vagy haverjaival lógott,amikor meg felment msn-re akk is alig beszéltünk mert mondta h most várjak egy kicsit mert éppen egy új játékkal akar játszani -.- szal minden fontosabb volt neki mint h velem foglalkozzon egy kicsit -.-

3 hétig voltunk eggyütt,de csak 4-szer taliztunk :S-.-

amikor megmondtam neki h mi miatt akarok szakítani vele,azt mondta h ne mondjak ilyen hülyeséget h neki fontosabb a foci mint én -.-

az exbarátom 15 éves

én 15/L

2009. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

én WoWozom, de a magánéleti program mindig előrébb van, a barátnő meg pláne!

21/f

2009. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
bűzlik a srác. lehet nem kellesz neki már!
2009. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én a Traviant játszom már 3 éve de már nem annyira "megszállottan"volt is 'balhé' miatta a párommal

Ő:jössz aludni?

Én:mindjárt megyek csak megtámadom ezt meg azt.....

20perc múlva: Ő:na jössz?

Én:Mondtam hogy megyek mindjárt!

és igy tovább sorolhatnám.....

Nem szabad válaszút elé állítani hogy:vagy-vagy.

Abból csak veszekedés lenne.

én magamtól meguntam és most már nem a játékkal kelek és nem az az utolsó lefekvés előtt.

2009. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
ismerős szitu, meg kell neki mondani, hohy most mi a fontosabb, ez beválik...
2009. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Megnéztem a játékot, és nem értem, hogy lehet valaki ettől függő :D. Körökre osztott cucc. Olyas mi mint a hódító.
2009. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!