Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom játékfüggő, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom játékfüggő, most mit tegyek? - fejlemények (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésemben, abban kértem a segítségeteket, hogy mit tegyek, mivel a fiúm hanyagol egy internetes játék miatt. Azóta sok minden történt velem, de megint tanácstalan vagyok.

A problémám az, hogy megismerkedtem egy fiúval, aki szintén tetszik nekem, és már a kapcsolatom vele, nem csak baráti. A volt barátommal, csak akkor szakítottam, amikor már egy ideje összejöttem a mostanival. Erre ő nekem megígérte, hogy megváltozik, és adjak még neki időt, hogy bebizonyítsa. De most már nem hagyhatom cserben a mostanit. Ő nem tett semmi rosszat, nem mondhatom neki, hogy kicsit hagyjuk abba.

Szerintetek, mit tegyek? Annyira megsajnáltam a volt barátomat, még sírt is. Most szerintem tényleg komolyan gondolja, amit mondott. Vagy ha újra megkap, akkor ismét elhanyagol?


2009. aug. 31. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz a régi barátoddal.
2009. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Emlékszem a múltkori kérdésedre, a Te barátod az, aki Erepublikozik inkább, minthogy veled legyen. Tényleg jó a játék, de azért annyira, nem hogy lemondja az esti randit miatta :D Sztem nem fog megváltozni, de várom a további fejleményeket.

Próbáljátok ki a játékot nyugodtan, és döntsétek el magatok:

[link]

2009. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen az én barátom erepublikozik
2009. aug. 31. 15:32
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
ne fogadd vissza a volt barátod. hiszen csak újra megakar kapni és utána megint elhanyagol.
2009. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gondold át, hogy milyen volt amikor sokat foglalkozott veled. Mennyire voltatok boldogok. Ha ezt átgondolod lehet, hogy adsz neki még 1 esélyt. De ha az uj szerzeményt választod hát az a te dolgod. Én adnék neki még 1 esélyt :)
2009. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem megváltoztatott a szakítás. (Tehát ez lehetséges.)

Mégsem vagyunk együtt.

Most az új partnerem élvezi a változás jótékony hatását.

Így mégsem volt felesleges a szenvedés.

És a volt párom is boldognak tűnik valaki mással.

Az élet néha nagyon bonyolult. Máskor egyszerű.


Az, hogy mi lesz a jövőben, ha újra összejöttök, nagyban attól függ, hogy mi az eredeti oka a problémátoknak? Van, hogy az egyik fél mást hoz ki egy partnerből, és belőle is mást hoznak ki, mint egy másik kapcsolatban. Mert mindannyian önálló személyiségek is vagyunk, de egymás tükrei is. Vagyis ha két ember összeillik, azt sokféleképpen lehet érteni. Lehet, hogy jó jön ki belőle, de lehet ellenkezőleg is. Holott más párral egyikkel sem lenne gond. Ez csak megfigyelés. Az, hogy Te egyáltalán gondolkodsz ezen a lehetőségen (újra összejönni) két dolgot jelenthet:

1, Nagyon erős a kötődés közted és a régi párod között. Ami kötelékeket még nem vágtál el egészen.

2, Még dolgotok van egymással, nem úgy szakítottatok, hogy a párkapcsolatból mindkét fél megtanulta volna, ami rá tartozik.


Egyik eset sem túl fényes az új párod szemszögéből nézve. Leginkább úgy néz ki innen, mintha Ő csak egy pótlék lenne egyelőre. Ez nem zárja ki, hogy később sokkal jobban lennél vele, mint most. Az is lehet, hogy Ő életed nagy lehetősége, az Igazi stb. De most még nem az. Csak egy lehetőség. És ott a másik lehetőség, hogy adsz még egy esélyt a réginek. Mindenképpen NEKED kell eldöntened. Hallgass a szívedre! ;)

2009. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjjel nappal dolgozna, és azért hanyagolna akkor nem ezt mondanám, de így szerintem hagyd el. Ha valaki ilyen gyökér, hogy egy játék többet ér neki mint a kapcsolata, akkor meg is érdemli, hogy otthagyd egy olyanért akinek viszont TE vagy a fontos.
2009. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
nekem megvan rá a taktikám ilyen játék dolgokat hogy utáltassak meg emberekkel
2009. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ezzel játszok de nem azért, mit tud több órán keresztül ott ülni és azt tolni? Én mondjuk szinte hanyagolom, work , kondizik harc heal és ennyi a játékom az erepublikon ami 5 perc alatt megvan max, régen azzal hülyültünk a suliba hogy mekkora paraszt már az aki több órán keresztül ott ül és pl nézi hogy harcban ki mekkorát üt :D
2009. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos ez nálam is érdekes dolog.Hallgass meg egy történetet a múltamból.

18 évesen szembe jött velem a nagy szerelem.Mivel éppen kínlódtam egy pasival,így elnapoltuk a dolgot.4 hónap múlva találkoztunk véletlenül,és akkor nem hagytuk elmenni a másikat.Nem nagyon volt titkunk egymás előtt,így hamar világossá vált számomra,h nem veti meg a füves cigit.Sőőőt.Istenadta tehetségünk volt egymáshoz,de a fű megmérgezte a kapcsolatunkat.Én nem voltam hajlandó elfogadni,ő nem volt hajlandó letenni.Két szakítás,és megváltozom ígéret után jött a harmadik is.A szakítás után eltelt 1 hónap.Könyörgött,h kezdjük újra,egy hónapja tiszta.Nemet mondtam.Azóta is tiszta.Nagyon sajnáltam ott és akkor,de pusztán sajnálatból ne legyél vele.

A másik sztori ennél már komolyabb,mert itt van egy gyerek is.Értelmes embernek látszott,nagy szerelem,házasság,gyerek,minden ami a boldogsághoz kell.Igen ám,de bő egy éve kifordult magából,mint azóta megtudtam,inkább akkor volt kifordítva,amikor megismertem,a számítógép bűvöletébe került.Azóta?A házasságunk romokban,a sz.gép több törődést kap,mint én és a gyerek együtt véve.Mikor mondom,h hagyjuk egymást elválok,akkor jön azzal,h megváltozik,abbahagyja a gépet...Majd mindig ugyanaz a szar jön 1-2 hét múlva.Három dolog tart mellette:1,a gyerek,2nem tudom egyedül eltartani a gyereket még,3 sajnálat,mert tudom le fog csúszni,ha elhagyom.

Légy erős,és hagyd a pasit!Ne engedd,h a sajnálat belekényszerítsen egy boldogtalan kapcsolatba!

2009. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!