Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmérgezi a nőt egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmérgezi a nőt egy olyan kapcsolat, amiben undorodik a férfitól? Képes lesz valaha kilépni belőle?

Figyelt kérdés

Csak a pénz tartja már benne a kapcsolatban, igazából már régen lépne, de úgy látom, nehezen veszi rá magát. Megkérdeztem, sosem szerette a pasit, de a pasi bármit megvett neki, ezért maradt vele. Minden egyes szex alkalmával saját magától is undorodik. (A pasinak nagyon tetszik a nő, minden szempontból elégedett vele. Úgy tűnik, az egész problémából nem vesz észre semmit...)

Egyszerűen idegesíti már a férfi minden egyes dolga. Úgy tűnik, nagyon könnyen tudja manipulálni, szexszel bármit elér a pasinál.

Most szerelemre vágyik, és szerintem talált is egy megfelelőnek tűnő férfit. Egyszerű, intelligens, udvarias a pasas, én is ismerem, ezért merem ezeken kijelenteni róla.

DE: vajon képes lesz "lentebb adni"? Lesz-e bátorsága feladni a kényelmes életet? Megbánja vajon? Visszamenne-e egy olyan férfihoz, aki igazából a pénzével varázsolta el? Elég a Szerelem?

Munkája van, nem keresi agyon magát, de elvan.

Több mint 15 éve vagyunk jó barátnők, mindketten húszas éveink felénél járunk.

Köszönöm a válaszokat.



2012. dec. 14. 18:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megvan a lányról a véleményem amit inkább le sem írok.

Meg is érdemli, hogy undorodjon magától is.

2012. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Tudom, nem mentség, de a szüleitől menekült el anno, akkor költözött ehhez a pasihoz, iszonyat csóró volt, volt kb 2 db ruhája. Igazából a férfi felhúzta őt a gödörből.

A barátnőm, ismerem őt, és nagyon szenved már. Szerintem egész életében lelkifurdalása lesz emiatt. Épp elég neki. :(

2012. dec. 14. 18:36
 3/27 A kérdező kommentje:
Épp elég neki saját magával elszámolnia majd...
2012. dec. 14. 18:36
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nehogy már a nőt sajnáljam. Azt mondják, ki milyent szakít, olyant szagol.
2012. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog lehetséges:


1- Soha nem lesz képes elengedni a "szponzorát", titokban félrekúr, de az új srácnak érzései lesznek, szakítást követel, a barátnőd meg vergődni fog, de akkor sem szakít a gazdagabbikkal.


2- Szakít, ideig-óráig még nehezére esik megszoknia az új körülményeket, de majd belerázódik. Bűntudata nem lesz, nincs megmérgezve a lelke, mert egy agyatlan, önző dög, aki így képes eladni magát, kihasználni a másik felet, majd megmagyarázza saját magának is, hogy ő csak "belemenekült" abba a régi kihasználós kapcsolatba.


Kérdés, hogy a pénzéhség, vagy a család iránti vágya erősebb.

2012. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
És a munka miért nem volt opció a szülők mellett?
2012. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem fogja lejjebb adni, a nyomor nem indok a gerinctelenségre. Luxusk*rva marad. Az ilyennek nincs lelke, műszenvedés amin átmegy és még azt is hiszi , hogy jó ember, de a saját életéért nem tenne semmit soha, a másikon kapaszkodik élete végéig. Ahogy megszokja az új pasit , megy a következő fellángolás után.
2012. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem Editnek hívják...

Azért nem dolgozott, mert amikor a pasival találkozott, 17 évesek voltunk.

2012. dec. 14. 18:48
 9/27 anonim ***** válasza:
Diákmunkást 16. éves kortól lehet vállalni, és még ma is van bőven nem hogy akkor.
2012. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Még sosem láttam ennyire elszántnak. Annyi mindent tervezget már, hogy lelép. Már az anyjáékhoz is visszamenne, bár szerintem nincsenek tartalékai, pénzt sosem kap, csak cuccokat. De azokkal szerintem kb kitörölheti, mert üres báb marad. :( Nagyon gyötrődik, egyedül én tudok erről a dologról.
2012. dec. 14. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!