Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e ebből komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy lány,ő 19,én 20 éves vagyok.Két hónapja találkozgatunk,nagyon jól kijövünk egymással,rengeteg a közös témánk,mindenről tudunk beszélgetni szinte.Múltkor egy szál vörös rózsával leptem meg,és azt mondtam neki,hogy nagyon fontos nekem,és szeretném,ha ez kölcsönös lenne.Ő azt mondta,hogy ugyanígy érez irántam,értékes embernek tart és nagyon jó velem,de egyenlőre csak barátként tud rám gondolni.Abban maradtunk,hogy továbbra is találkozgatunk,hátha kialakul valami az ő részéről.Azt tudni kell,hogy elég félénk lányról van szó,akinek még soha nem volt barátja.Én viszont fülig beleestem,meghalnék ha nem találkoznánk többé.Hogyan tovább?
2012. dec. 14. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ha félénk könnyü dolgod van Ölelés csók puszi ttörtént már?
2012. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ölelés,puszi volt már,persze.
2012. dec. 14. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor CSÓÓK mindenféleképpen félénk lányok elég bizonytalanok.Ha megcsókolod boldoggáteheted.
2012. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt a lányt egyszer megfogod akkor valószínű nagyon soká vagy örökké a tiéd lesz. Sok sikert!:)


Kitartás kell hozzá sok, meg türelem...

2012. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!