Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 105 kg/174 cm-es nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 105 kg/174 cm-es nőnek lehet esélye?

Figyelt kérdés

legfőképp férfiak véleményére lennék kíváncsi, de nőkére is.

Összejönnétek egy ilyen nővel, ha pl. az arca szép, a szeme is(többen mondták) Mondhatni arányosan oszlik el rajtam a sulyfelesleg. Jó a humorom. Az illető férfival mondhatni egy a hobbink, érdeklődési körünk. Igaz, elég ritkán van lehetőségem találkozni vele, mert messzebb lakik és kettesben még soha nem találkoztunk. Ugy tudom, nincs senkije. Ő kb. 180-190 cm magas, nem tul vékony de nem is kövér. Imádom ezt a férfit és teljesen tehetetlen vagyok!


2009. aug. 22. 01:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
dupla ennyivel is lenne esélyed, ha ehhez társul egy kis önbizalom, és elbűvölő személyiség. :) no meg, ápoltság. :)
2009. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

nem minden a kilókon múlik... Ha legalább az arcod szép és a szemed is akkor szerintem már egész jól nézhetsz ki.

sztem jó nő vagy attól ;)

2009. aug. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
:) Most egy kicsit jobb lett a kedvem...Aranyosak vagytok.
2009. aug. 22. 02:03
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem minden a "tökéletes" test. ha egy elbűvölő egyéniség vagy, akkor semmi nem lehetetlen. Egyébként nem igaz, hogy csak egy tökéletes testtel lehet a pasikat megfogni. Meg mi is az, hogy tökéletes. Mi van akkor, ha egy általad álompasinak vélt férfi ideálja (álomnője) pont a Te alkatod?? Hm? Attól hogy magadat kicsit ducibbnak érzed, ez nem azt jelenti, hogy mindenki így lát Téged
2009. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
L/31
2009. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Esély mindig van, csak nem sok
2009. aug. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
engem nem tudom miért kellett leszavazni mikor megírtam, hogy sztem jó nő és nem a kiló a lényeg... de mindegy
2009. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Én hasonló súlyú vagyok és nem győzöm levakarni magamról a pasikat:)) Több éve boldog párkapcsolatban élek, a barátom féltékeny rendesen. Az a fontos hogy el tudd fogadni magadat ílyennek. Ha pozitív vagy, akkor a kisugárzásod is pozitív. Imádod ezt a férfit? Hát akkor hajrá, dobd be magadat. Én drukkolok:)
2009. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Hát véleményem szerint nem sok, iszonyat súlyos vagy. Lehet lepontozni, de ez a véleményem.
2009. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
szerintem sincs sok, nálam biztosan nem lenne. nem bántásból mondom.
2009. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!