Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 105 kg/174 cm-es nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 105 kg/174 cm-es nőnek lehet esélye?

Figyelt kérdés

legfőképp férfiak véleményére lennék kíváncsi, de nőkére is.

Összejönnétek egy ilyen nővel, ha pl. az arca szép, a szeme is(többen mondták) Mondhatni arányosan oszlik el rajtam a sulyfelesleg. Jó a humorom. Az illető férfival mondhatni egy a hobbink, érdeklődési körünk. Igaz, elég ritkán van lehetőségem találkozni vele, mert messzebb lakik és kettesben még soha nem találkoztunk. Ugy tudom, nincs senkije. Ő kb. 180-190 cm magas, nem tul vékony de nem is kövér. Imádom ezt a férfit és teljesen tehetetlen vagyok!


2009. aug. 22. 01:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lány vagyok, és nem bántásból írom azt amit, de sajnos kicsi az esély. Én 165 cm 60 kg vagyok, az arcom sem csúnya, mégis kevés pasi vesz észre (ők is leginkább azután, hogy elbeszélgettünk kicsit). Persze mindenképp megéri próbálkozni! Sok sikert kívánok!
2009. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2009. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, épp az előző kommentelő másolta be a lényeget. Ha neki 160 cm-rel és 10 kg-mal plusz fantasztikus kisugárzással van esélye, akkor valószínűleg neked is lesz. Mert igen bizony, a kisugárzás többet jelent mint egyesek gondolnák.

Hajráá.;)

2009. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok. Tisztába vagyok vele. Szerencsére rossz élményem nem volt még, úgy értve soha nem "csúfoltak" még. Alapjában véve jókedvem szokott lenni, a sulyfeleslegem nem befolyásolja a hangulatom. Az a másik baj, hogy ha le is fogynék, kisebb nem lennék mert elég vastag a csontozatom, széles vállak, csípő. Ezt örököltem, mert a nagymamám is ilyen alkatu volt, meg többek a családból. Kicsit nehéz ezt elfogadnom.
2009. aug. 24. 15:04
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

,,Az a másik baj, hogy ha le is fogynék, kisebb nem lennék "


Ezzel csak magadat próbálod átverni, mivel akarat gyenge vagy végigcsinálni 1 fogyókúrát / diétát vagy lemenni kicsit mozogni.. Ne mond már hogy ugyanúgy néznél ki 75kgosan mint most 105kgosan....

2009. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Magas fokú higiénia, egy remek és bájos személyiség és biztosan találsz valakit.
2009. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne parázd túl a dolgot, minden női alkatra akad férfi versenyző(mondjuk az azért igaz, hogy minnél divatosabb alkatod van, annál több pályázó lesz). De ez mondjuk egyáltalán nem jelenti azt, hogy ha valakit kinézel magadnak, annak biztosan be fogsz jönni, ha nem nem, erőltetni kár.
2009. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
Simán lehet esélyed.
2009. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Csak ne arról szóljon az életed minden pillanata, hogy le akarsz fogyni, mert azzal elriaszthatod a férfiakat.
2009. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az még soha nem fordult elő, hogy akárkinek is panaszkodnék, hogy fogyni akarok. Engem is idegesít, ha valaki egyfolytában ezzel van elfoglalva.
2009. aug. 26. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!