Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett. Nektek is rosszul esne? Vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés
A barátom telefonját nézegettem és kerestem számokat,de gondoltam megnézem a képeit,de volt pár olyan kép,amin az előző bnőjével csókolózik és mikor megláttam nagyon szíven ütött='(igaz még csak 2 hete vagyunk együtt,de ha vkivel szakítok,akkor nem szokás kitörölni a képet?Vagy csak túl reagálom és hagyjam ezt rá?Nagyon rosszul esik='(
2010. okt. 30. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál! Minek turkálsz a cuccai között?
2010. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Túlreagálod......
2010. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat!Így jártam köszönöm és tudom,hogy nem szép dolog,de megnéztem a közös képeinket és utána meg már egy ilyen kép jött...
2010. okt. 30. 21:03
 4/16 Charlie Manson ***** válasza:
78%
Lehet, hogy csak elfelejtette kitörölni a képeket a telójából, vagy nem is emlékezett rá, hogy ilyen képek vannak rajta, mikor veled összejött. Előfordul az ilyen. Nem kell annyira a szívedre venni.
2010. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 vacak92 válasza:
51%

szerintem nem reagálod túl... én ha szakítok valakivel első dolgom kitörölni minden emléket. 1. nekem így sokkal könnyebb 2. az ilyen helyzeteket elkerülöm.

de emiatt ne szakíts vele. és előző válaszoló! miért ne turkáljon a cuccai közt? elvileg nem lehetnek egymás előtt titkaik...

2010. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

szia! nekem is nagyon rosszul esne.

az én barátomnak is van még egy csomó cucca az 5 évvel ezelőtti csajától.

de arra kezdek rájönni, h a fiúk ilyenek, elfelejtik, csak úgy megvan, de nem érdekli őket már stb.

de én nagyon sírtam volna a te helyedben az biztos :(

egyszer én is észrevettem egy régi tárgyat egy volt bnőtől, de én elmondtam, h láttam és h megkérdeztem h miért van ott és miért nem mondta el nekem. és az volt a válasz, h akkor nekem tök rossz lett volna. csak a fiúk ilyenkor azt nem értik, h az sokkal rosszabb, ha vmit elhallgatnak...

2010. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat én is majd nem sírva fakadtam,de nem tudom,h esetleg említsem neki,vagy ne?=(
2010. okt. 30. 21:39
 8/16 anonim válasza:
Mindenképp említsd meg, hogy rosszul esik. És két hét még nem olyan sok idő, még nem tudtatok úgy elmélyedni az érzésekben, ezért még szerintem megbocsájtható.
2010. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de h kezdjek neki?:/Csak úgy h nézegettem a telefont és megláttam ezt a képet?
2010. okt. 30. 22:28
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
nem reagalod tul söt jogos ha mar veled van akk az ek szenek hejnincs semmijen formaban semm
2010. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!