Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul? Én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel csak baráti kapcsolatként indultunk és idővel egymásba szerettünk. Neki van 1 kislánya. Az exével nagyon jó viszonyban van mai napig. Általában 1 héten 2 szabadnapja van,megbeszéltük,hogy egyik napot velem a másikat a kislányával tölti. Számomra a gyerek az első, ezt meg is mondtam neki,hogy elöször a gyerekkel legyen aztán jöhet hozzám. Ugye egyik nap programot terveztünk és felhívtam előző nap,h akkor áll e program és közölte velem h az exével megbeszélték h nem csak 1 napot lesz a kislány vele, hanem 2őt és nem jött hozzám. Nekem ezzel csak az a problémám,hogy ha velem(aki a párja) megbeszél valamit akkor miért az van,hogy utánam az exével is megbeszél valamit és nem az a fontos amit a jelenlegi szerelmével beszélt meg hanem az ex szava számít.(Hozzá teszem nem az bánt,hogy a gyerekével van, hanem,hogy más szava előbbre való,mint az enyém, és én szívesen lennék a kislánnyal is,de még nem láttam,mert a párom szerint ehhez még neki időre van szüksége,hogy megismerjen a családját) 3 hete vagyunk kapcsolatban.
2010. jún. 3. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak 3 hete vagytok együtt akkor neked nem sok szavad van. Úgyhogy ne rinyálj ezen szerintem, majd idővel jobb lesz.
2010. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

de ez egy alkalom,vagy rendszeres lesz h.heti 2 nap a gyereké


ha csak 1 alkalom akkor túlreagálod.

2010. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

1. Túlreagálod, nem is kicsit.

2. Mi az, hogy a te szavadnak kéne elsőnek lennie?!

3. Nem az exével szervezett programot, hanem a gyerekkel.

4. Előtte való nap megtudtad, hogy a közös program le van fújva.

5. Még ha barátságból lett ez a szerelem, akkor sem lenne szabad,hogy 3 hét után ekkora arcod legyen. Úgy látszik, álszent vagy, nem is a gyerek az első..

2010. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szokj hozzá

egy gyerekes apukától, aki ráadásul jóban van az exével nagyon sok ehhez hasonló dolog várható még akár 1 év múlva is, amikor már vanjogod szólni bármiért

a kérdés: el tudsz e mjd fogadni hosszabb távon egy férfit egy másik nőtől gyerekkel

tehát te mennyire vagy kompromisszumképes, amit mennyire tudssz középúton tartani, tehát hogy azért túlságosan sokmindent nem szabad eltűrni sem.

te életed, te döntésed, te gondjaid és nem az apukáé, nem az exé

bármi ami rossz, magadat hibáztathatod, mert ezt te vállaltad be.

nem akartam kemény lenni, remélem nem bántottalak meg vagy ilyesmi

2010. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

"Számomra a gyerek az első, ezt meg is mondtam neki,hogy elöször a gyerekkel legyen aztán jöhet hozzám."


Akkor ne rinyálj.

2010. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Az exére nem úgy kéne tekintened, mint a "párod exe" hanem mint a gyerek anyja. Ő nem a te életedbe szólt bele, hanem a gyerekéébe... és, persze a gyerek az első...
2010. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny vagy!!!!!!!!!!!!

Hihetetlen módon túlreafálod, pedig semmi jogod sincs hozzá, mivel a párod és az ő volt párja a gyerek jövőjét, életét nézik közösen, és az nagyon jó dolog, hogy jóban vannak, mivel azt a gyerek is érzi, hogy anya és apa barátok, és nem fogják egymás ellen uszítani a gyereket. neked meg még igencsak a háttérben a helyed, és mindig a párod számára a gyermeke lesz az első, amit ne felejts el. meg nem mindig minden mehet forgatókönyv szerűen! sztem kicsit viselkedj felnőttként... ha a párod szeret, akkor te is fontos vagy a számára, csak neki több dolog van amihez igazítania kell az életét. Segítsd őt mint hogy hisztizz, és hátráltasd, mert nem lesz jó vége.

2010. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen szituba én is. A volt férjem barátnője is hirdette, hogy a gyerek az első, stb. Aztán leállt hisztizni minden miatt, (miért szombaton megy a gyerek, miért ő jön érte, én miért viszem el, miért, miért, miért)Végül sikerült neki kihisztiznie, hogy lapátra kerüljön. (én már csak mosolyogtam ezen)
2010. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hét az marha kevés hogy bármilyen szavad legyen. Nem jósolok sok jövőt ennek a kapcsolatnak ha már most problémázol. Sok ilyenre számíts, meg durvábbakra is ha vele maradsz. Ezeket vedd figyelembe.
2010. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!