Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha nem bírom az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem bírom az ilyen csajokat és az msn-t?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy mindig kiírnak msn-re minden szart :S Ilyen laza szövegekkel akarnak feszíteni, hogy pl: "Juliska tegnap nyalókáztam" és akkor 10 nevetős fej mellé meg egy szivecske... nem tudom, hogy velem van-e a baj, de engem ez idegesít mitsem felizgat... jó értem, hogy a szopásra gondol, de mégis olyan gyerekesnek tűnik... a másik meg az, hogy egyszerűen utálok msn-en ismerkedni nem bírom azt, hogy minden nap felmenjek és nyomja a dumát megállás nélkül és b*sszam a billentyűzetet. Máskor is nem mentem fel már 3. nap a csaj be volt sértődve meg már tán azt se tudta ki vagyok :S holott már odáig volt értem mikor meglátta a képemet amit küldtem neki... nem tudom de velem van a baj, vagy tényleg nem a legjobb dolog ez az msn és azok a kiírogatások?
2009. aug. 22. 03:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem baj,hogy nem szeretsz msn-ezni,mindenkinek más az ízlése...nyugodtan ismerkedj máshogyan,egyáltalán nem gáz.Van aki pl bulizni se szeret,mert ő ezt nem szereti.Az sem gáz.Szóval te dolgod,te életed,te ízlésed, semmi baj ezzel:)Remélem tudtam segíteni:)
2009. aug. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs ezzel. Én csak a tesóm kedvéért vagyok (és csakis neki) elérhető MSN-en. Látom, mikor bejelentkezik, de csak akkor használjuk, ha akarunk a másiktól valamit. Mert egyébként feltételezhető, hogy a másik dolgozik a gépen, és nem az az egyedüli gondja, hogy minket szórakoztasson. Az MSN nagyon jó, ha össze kell dugnunk a fejünket, hogy kitaláljunk valamit. De a telefon se arra való, hogy az időt töltsük vele. Kicsit drága lenne, az MSN ezzel szemben ingyen van, bizonyára ezért hiszik egyesek, hogy azon állandóan dumálni kell. Nem kell. Elfér ott a tálcán, és akkor használjuk, ha valóban szükség van rá.
2009. aug. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
ez érthető , az msn az egyik leg személytelenebb dolog. Akárki akármit írhat, akit nemis ismersz a igazából és akárki kitehet bármilyen képet. Nekem személy szerint a bicska akkor nyílik ki a zsembemben, amikor a csajok ilyeneket írnak ki a személyes üzentnek pl: ,,(L)Lívim(L)Dorcim(L)" meg ilyenek.
2009. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
ez olyan undorító lezbis, azt hiszik ettől menők és attól, hogy írástudatlanok. Nemtudom, ha egy fiú kiírná, hogy szeriii (L)Ádim(L)Gerym(L) akkor nem b*ziznák e le...
2009. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát én is utálom az ilyen idióta barom kiírásokat, amiknek néha semmi értelmük sincs. pl nemrég egyik csaj kiírja hogy "orgazmuskoktél" Mondom mi van?
2009. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért lenne ez gáz? Sőt dicséretes! Manapság ritkaságszámba megy az ilyen. Bár mindenki így gondolkozna.
2009. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az lenne a gáz ha bírnád. 18 éves lány vagyok és fogalmam sincs hogy működik az msn. Egyszerűen nincs rá igényem. Egyik nap előbukkant egy csibefasz nevü csaj, na akkor én azonnal megpróbáltam leszedni a gépről az msnt. Ilyen idiótákra nincs szükségem.

Nem hiszem, hogy itt találnál egy értelmes barátnőt.Próbálj meg ott ismerkedni akol te is élvezed.

2009. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Régen többet MSN-eztem...mostmár szinte hetente összesen ha 2 órára bejelendkezek...akkor talán sokat mondok.

Én sem szeretem ezeket a hülye személyes üzeneteket, nem is szoktam kiírni semit.Na meg azt is utálom, amikor van a partneremnek vagy 200 smiley-ja, aztán ha ír, ott villog minden össze-vissza.XD


17/F

Menyus

2009. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
teljesen normális. engem is idegesít ha vkinek a szexuális élete kivan teregetve msnen..bárki kiirhatná h aznap mit művelt xy-al.. nekem csak annyi van kiírva hogy szeretem a párom nagyon,de nem úgy hogy mindenkinek,hanem konkrétan neki szól és neki is ez van kint, de semmi nyáladzás :) meg amiket kitudnak rakni képnek...pfff pucér,pucsitós stb...de ez már iwiwen is igy megy meg myvipen ha megnézed televan pucér képpel az igazolványkép..undorító..ezt is csak csajok csinálják..látszik. pasikat még nem nagyon láttam pucérat ott max 1-2t. sajnos elk.urvult a világ itthon csöppet.túl jó dolguk van.
2009. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem gáz ...

de az msn nem is ismerkedésre való... ccc

2009. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!