Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha nem bírom az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem bírom az ilyen csajokat és az msn-t?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy mindig kiírnak msn-re minden szart :S Ilyen laza szövegekkel akarnak feszíteni, hogy pl: "Juliska tegnap nyalókáztam" és akkor 10 nevetős fej mellé meg egy szivecske... nem tudom, hogy velem van-e a baj, de engem ez idegesít mitsem felizgat... jó értem, hogy a szopásra gondol, de mégis olyan gyerekesnek tűnik... a másik meg az, hogy egyszerűen utálok msn-en ismerkedni nem bírom azt, hogy minden nap felmenjek és nyomja a dumát megállás nélkül és b*sszam a billentyűzetet. Máskor is nem mentem fel már 3. nap a csaj be volt sértődve meg már tán azt se tudta ki vagyok :S holott már odáig volt értem mikor meglátta a képemet amit küldtem neki... nem tudom de velem van a baj, vagy tényleg nem a legjobb dolog ez az msn és azok a kiírogatások?
2009. aug. 22. 03:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz! Nekem egyenesen fellfordul a gyomrom a szerelmes nyáladzós kiírásoktól. Nem egy embert azért töröltem, mert nem bírtam elviselni, szinte "égette a retinám" a személyes üzenete:S A fele partneremnek ez van kint: "(L)szeretlek te vagy a mindenm(L)hiányzol BÓZ iszonyúan(L)IMÁDLAK(L)SZERETLEK(L)(L)" fél órája még az volt kint a csajnak, hogy "jaj, de hiányzol, végem mert elhagytál, mihez kezdek nélküled" basszák meg:S -.-" Ez már olyan mint egy reklám: látjátok, ó, de szeretem, nekem van valakim-.-" fujj... Ha szerelmes ne így írja ki, hanem normálisan... meg a többi lányt sem néznék néha biszexnek meg lezbinek, ha nem olyan (L)Vica(L)Dorcsi(L)LAURA(L) meg hasonlókat írna ki... némelyiket tényleg megtisztelném ettől eltekintve is egy biszex jelzővel:S

Bocsi a kitérésért, de nekem erről ez a véleményem, szánalmas!

14/L

2009. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!