Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban elég közel kerültünk egymáshoz egy 27 éves férfifal. (én 16 vagyok)Legyetek szivesek elkerülni az olyan megjegyzéseket h "apakomplexusod van" vagy "pedofil a pasi" vagy "csak meg akar dugni" nagyon régóta ismerem (kb 6-7 éve) mindig nagyon kedves,aranyos udvarias talán ez is fogott meg benne. Nem olyan "kihasználósnak" ismertem meg(persze tudom attól még lehet h az..) Elég egyértelmű jeleket ad csak én gyáva vagyok :S de már megszeretném kérdezni tőle mi van köztünk és mit akar..csak nem tudom h ezt h kérdezzem meg..mert az elég hülyén néz ki h "szia, szeretlek, megpróbáljuk?"

Nekem már évek óta tetszik, akárhogy próbáltam nem tudtam elfelejteni és most vettem észre h jobban érdeklődik irántam, de mégse teljesen egyértelmű h mit is szeretne vagy egyáltalán szeretne-e valamit..

Ötletek hogyan kérdezzem meg? :|


2012. dec. 15. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél kétértelmű megjegyzéseket,aztán meglátod,h hogyan reagál rá!
2012. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát 6-7 éve még biztos (legalábbis remélem), hogy nem akart megdugni.

Most már azonban beléptél a dugható korba... hát persze, hogy jobban odafigyel rád.


Sok sikert!


Egyébként beteges. Látott kisgyerekként, most pedig... Tudom, megesik az ilyen. Volt is az ismeretségi körömben, náluk is gáznak találtam.

Még ha kivárná, hogy betöltsd a 18-at, úgy talán.

De így nem jósolok hosszú távú kapcsolatot.

2012. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem ítéllek el, ha Neked tetszik, akkor hajrá! :) Hasonló cipőben járunk. Nekem tetszett egy 35 éves nő. Én 22 éves vagyok... Beszélgettünk jó sokat, és amikor már nem bírtam elárultam Neki, hogy szeretem. Azóta EGYÜTT vagyunk ( több mint 1 éve) Nálad kicsit húzósabb a dolog, kérdezz rá, nincs vesztenivalód! :) Ha összejön, akkor légy boldog, ha nem jön össze, akkor sincs semmi baj, találsz másat. :)
2012. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális hogy egy 27 éves egy 16 éves gyerekre hajt.
2012. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteges dolog, meg hasonlók.

Bár nyilván függnek a pasi szándékaitól is.

Én erre csak annyit mondok, hogy 16 voltam, mikor összejöttem exemmel, ő pedig 30.

Csak később esett le neki, hogy hány éves vagyok, tekintve, hogy egyrészt idősebbnek is néztem ki, illetve sokkalta érettebben gondolkodtam, mint más 16 éves lány.

Mégis több, mint 8évig voltunk együtt és született egy gyönyörű gyerekünk. Hozzátenném, nem a korkülönbség miatt mentünk szét.

2012. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

21:41

Már ne haragudj de egy évszámból nem tudod megmondani hogy ki a gyerek és ki nem. Régen ilyenkor már egy gyerek volt a nők kezében. Minden kinézettől és viselkedéstől függ. Példának itt vagyok én. 16 éves vagyok nyaranta dolgozom, nem csitriskedem és kapásból mondok 4 25 feletti pasit akikről tudom hogy bejövök nekik. Van amelyik komolyabban is gondolná. Akkor ez mi? :D


Egyébként próbálj felé közeledni, kétértelmű megjegyzések, csináljatok közös programot(pl baráti mozi) ahol csak ketten vagytok. Figyeld hogyan viselkedik veled :)

Amúgy én is pont ebben a helyzetben vagyok csak nem hagyom magam a srácnak mivel tudom hogy csak arra megy. :)

2012. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy gyerek volt a nők kezében de a mai 16 évesek messze állnak még az önállóságtól és a felnőttségtől legalábbis 99%uk.
2012. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Manapság még egy huszonévesre is simán rámondják, hogy gyerek, akkor nehogy már egy 16 éves felnőtt legyen!


"Minden kinézettől és viselkedéstől függ"


Szeretnéd! :)

Egy fikarcnyit se vagy felnőtt, s ezen nem változtat az sem, hogy pár idősebb fickó rád van indulva.


Tudod, hogy mi kell egy normális, egészséges 25-27 éves férfinak?


Az, hogy a barátnőjét ne kelljen elkéredztetni a szüleitől. Hogy el lehessen vinni pl. egy wellnesshétvégére anélkül, hogy a hétfői töci doga miatt kelljen izgulnia.


Hogy az a nő érett legyen és önálló. Anyagilag és érzelmileg is.

El lehessen képzelni vele a jövőt. De nem ám, miután leérettségizett és esetleg elvégezte az egyetemet. Nem 5-7 év múlva, hanem akár holnap készen álljon a közös életre.


Egy egészséges felnőtt férfinak nem az a vágyai netovábbja, hogy ha esetleg teherbe ejti a nőt, akkor anyuci-apuci engedélye kelljen a baba megtartásához vagy az elveszejtéséhez is.


Ez nem álom, rémálom!


Tudod, hogy szinte kizárólag milyen huszonéves pasiknak jönnek be az "édes kis tizenhat éves" kislányok?


Azoknak a pasiknak, akik nem akarnak vagy nem tudnak felnőni!


Miért?

Mert egy 16 éves még nem várja el a saját lakást, anyagi függetlenséget... mert még egyébként se tudná kiélvezni, mert nem szabad a szüleitől.

Egy 16 évesnek elég, ha egy felnőtt fickó rá néz... "á, bejövök neki! Biztos nagyon érettnek tart!"


Nem, ellenkezőleg. És pontosan ez a vonzerőd.


Mert egy huszonéves nővel nem jutna semmire. Egy idősebb lánynak/nőnek már több kell. Nem elégszik meg a szép szavakkal, az ígéretekkel, az üres álmokkal... biztos jövő kell, amire lehet építeni!


És az ilyen 25-27 palik ezt nem tudják megadni. Labdába se rúghatnak a korukbeli lányoknál, EZÉRT próbálkoznak a fiataloknál!

Mert ezzel elodázhatják az időt, hogy fel kelljen nőniük.

Mire a kislány felnő és elvárásai lennének, bízhatnak abban, hogy addigra ők is képesek lesznek felnőni, s talán-talán nem veszítik el a lányt.

Ha nem így alakul, keresnek egy újabb kislányt. Egy még fiatalabbat, akinek még megfelelnek.


;)


Most fix, hogy nem adsz igazat nekem, de majd ha valóban felnősz és visszanézel, magad is megérted.


Pár példa:


-26 éves fickó összejött a 16 éves lánnyal. 5 évig tartott a kapcsolat. Mondhatnád, hogy "látod, működött". De a legkevésbé sem így volt. A lány leérettségizett, bekerült egy jó nevű egyetemre, előrébb lépett az életben a felnőttség felé, miközben a pasi semmit se változott. Harmincon túl is továbbra is otthon lakott, ideig-óráig volt csak állása, semmi jelét nem mutatta, hogy képes az önállóságra, a megkomolyodásra. Ezért mentek szét.

A fickó mára 35, s most kezdett csak talpra állni. Az elmúlt 5 évben fiatalabbnál fiatalabb barátnői voltak. A 21 évest előbb ismét egy 16-osra cserélte le, majd miután az új is betöltötte a 18-at, ismét egy tinilányra vetette ki a hálóját. Mindnek bejött a "hú, egy idősebb pali vetett rám szemet".


-Szintén 16-26 felállás. A fickó jól szituált, semmiben nem hasonlít az első pasasra. Saját lakás, vezető pozíció a családi vállalkozásban... Egy 7 éves kapcsolat után belehabarodik a 16 évesbe. "Milyen komoly, milyen érett..." De annyira nem, hogy gyereket lehetne neki csinálni... Fél évig próbálkozott. Bemutatta a barátoknak, a szülőknek, állta a furcsa pillantásokat... Küzdött és meggyőzött mindenkit, hogy a választottja milyen érett. De önmagát nem tudta meggyőzni. Nem vállalta be, hogy előbb 2 évet, majd 5-öt vár a lányra. Nem akarta elhalasztani az álmai beteljesülését. Az álmát a két gyerekről és az érett, megértő feleséről. Végül elvette az első útjába kerülő korabeli nőt. Aki a poén kedvéért a 16 éves kedvese pontos, csak épp idősebb kivitelű mása volt. A nő már megvalósította azt, amiről a 16 éves álmodozott. Ugyanaz a végzettség, szakma, még a keresztnevük is azonos volt. A fickó ma két gyerek boldog apja. A 16-os most 29 és most ért oda, mint amit a pasas egykor várt volna tőle.

2012. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!