Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a 30 alatti szép csajokat csak a srác külleme érdekli, az nem, hogy milyen ember stb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nem.
2012. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, a külső az elsődleges??
2012. dec. 16. 12:11
 3/10 anonim válasza:
Szerintem 20 felett már az anyagiak is bejátszanak. :)
2012. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is helyesbítek,persze a külső is fontos,de a belső még inkább....

pl:ha van egy írtó jóképű pasi,de nincs humorérzéke,nem tud nevetni,vagy lekezelően beszél már mit sem ér az egész....

Ha viszont nem annyira jóképű a férfi de van humorérzéke,és kedves és figyelmes akkor nálam nyert ügye van.

Abszolút nem mindig a külső a nyerő....

15/L

2012. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, fontos a külső, de szerintem 30 fölött is az lesz, illetve az a jelenlegi 30-asoknak. Ha egyszerűen nem tudnám elképzelni az illetőt páromnak, nem vonzódom hozzá, akkor nem leszek vele, csak mert mondjuk biztos anyagi hátteret adna...

22/L

2012. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

pontosan.

ha nem tudsz megnevettetni, nem vagy szórakoztató, buktad.

legalábbis nálam.

25N

2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Nálam lehet akármilyen helyes, ha belsőre nem "esetem", nincsenek meg azok a tulajdonságai, akkor sajnos nálam nincs túl sok esélye.. nem tudom, hogy ki ilyen még, de elég sok ember van, szóval biztos vannak még így mások is. :)

2012. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Téged is csak a szép csajok érdekelnek, ne lepődj meg, ha nekik is vannak elvárásaik a külsőd tekintetében.
2012. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 20 éves korugik a minél nagyobbszájú, közösség központja full jó kinézet a lényeg. 20 tól 40 ig a korrekt kinézet plussz egzisztencia, 40 től felefele meg mindegy csak legyen fasza, meg legyen megértő, és kedves.
2012. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem.

Ez megint általánosítás. Nekem a belsőértékek sokkal fontosabbak mint a külső. Hiába a szexi külső ha fejébe csönd a végén a belső az ami igazán dönt. Hiszen a belsőbe szeretünk bele nemde?(legalábbis így lenne normális)

16/l

2012. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!