Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire igaz az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy egy párkapcsolatból akkor lehet valakit kiszedni, vagy elszeretni, ha a kapcsolat nem annyira működőképes? Vagy forditva: amelyik kapcsolat működik, ott harmadik félnek nem sok esélye van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki lelkileg mindent megkap a párjától (ebbe beletartozik az izgalom is), akkor nem kell neki más!Ha valami hiányzik a kapcsolatból,és talál valakit, akitől azt IS megkapja,és gyenge a kapcsolata,akkor van esélye a harmadik félnek!
2009. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
szerintem tök egyszerű a kérdés: Amennyiben te mindent megkapsz a párodtól, mind érzelmileg, mind fizikailag, akkor lelépnél egy harmadikkal? hát nem hiszem
2009. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem olyan nincs, hogy mindent megkapsz.Minden téren minden tökéletes.Háát ritka.És néha az emberek azt sem tudják mi hiányzik nekik.

A kíváncsiság is nagy úr.

És szerintem attól hogy valaki szereti a párját és a családját még kísértésbe eshet (ha csak gondolatba is).Ki nem szereti ha máshonnan is kap + visszajelzést.

Itt húzódik a határvonal.Ha lehetne valami de ésszel élünk akkor talán sikerül ellenállni.

Szerintem az emberek nem monogám lelkek, csak ez a közösség által elfogadott norma és mindenki próbál ennek megfelelni.Több kevesebb sikerrel.

2009. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Lényegében van benne igazság. Sajnos pont úgy sikerült időzíteni egy kis veszekedést régen nálunk, hogy hétfőn összekaptunk, délután meglátogattam, kibékültünk, minden jól ment, kedden pedig elmentek nyaralni. Ott akikkel mentek volt egy korabeli csávó, addig fűzte, addig udvarolt neki, míg bnőmet elszerette tőlem, hát a csávókámat azóta is ki tudnám csinálni. x) Szerencsére bebizonyosodott, hogy neki nem megy olyan flottul minden, mint nekem, így mi újra együtt vagyunk. :))


17/F

2009. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!