Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret, vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Még nov. elején összejöttem egy sráccal, akiről az a hír járja, hogy egy nagy nőcsábász. Meséltek nekem róla, azt mondták, hogy az összes barátnőjét eddig kihasználta.

Én nem vettem észre rajta ezeket, az elején nagyon boldog voltam vele. Odaadta nekem a kedvenc pólóját, csak azért hogy gondoljak rá mindig..

Sajnos nov. vége fele szakított velem. Nem mondott konkrét indokot, hogy mi miatt. Nagyon ku borultam. Másnap hívott egy ismerősöm, hogy azért szakított mert megcsalt engem (ez az illető, aki hívott, egy r régi volt pasim)..

Azóta talâlkoztunk sokszor, smároltunk, stb, ugy, hogy nem is voltunk együtt. Kért tőlem olyan képeket, amiken csak fehérnemű van rajtam. Kért még tőlem pénzt is (6000ft-ot, amit majd vissza fog adni).

Azóta gondolkoztam, és rájöttem, hogy valóban ki akart használni, csak közben belémszeretett, és igy nehéz lett volna neki is, ezért szakított. De viszont nem tud tőlem megválni se, ezért találkozgatunk. Ès azt mondta, hogy karácsonyra őt kapom. Tii mit vesztek le erről, mint kívülállok? Segitsetek, légszi, nagyon fontos lenne!


2012. dec. 16. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Tipikus lányos elmélet:) Hát, szerintem nem lehet, hogy beléd szeret, és azért szakít. Az ilyen fajta sajna csak nagyon nagyon nagyon ritka esetben gyógyul meg... Nekem is volt dolgom ilyennel. Őt ez élteti. A játék. Szerintem arra jött rá, hogy nem vagy hülye, és ha jártok, nem feküdnél le vele ilyen hamar - őt kapod karácsonyra. Szépen csomagolt kijelentés. Szerintem, én ezt venném le.

Szerintem ezért találkozgattok. 6 000 ft? Te jó ég, hát remélem is, hogy visszaadja!

A fehérneműs fotók meg... Szeretne felkészülni a látványodra, arra recsizni.

Bár, figyi, ennyi infóból én ezt szűrtem le.

2012. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!