Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim elolvasta a myvipen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

A pasim elolvasta a myvipen a leveleimet az engedélyem nélkül! Ti mit tennétek a helyemben?! Számonkérnétek rajta, hogy ezt meg miért csinálta?!

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel levelezgetem de csak baráti szinten és mivel a párom tudta a jelszómat megnézte ezket a leveleket, pusztán azért mert féltékeny! Számonkérte rajtam a leveleket és képes volt azt hazudni, hogy onnan tud a fiúval való mailezésemről, hogy valaki küldött neki egy smst!

Hazudott nekem....:-(


2009. aug. 22. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Barátkozni nem megcsalás. Én is haragudnék, ha a párom nyomozna utánam.
2009. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tényleg barátilag levelezel és semmi, de semmi nem fordult meg a fejedben a másikkal kapcsolatban, akkor örülj, hogy nem talált semmi necceset.

Egyébként tényleg igaz,hogy adott esetben neked sem tetszene...

2009. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Én nem ellenőrizném a másikat alapos gyanú nélkül. Nem is célszerű. Minél több tiszteletet kap az ember, annál könnyebben lesz becsületes.
2009. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

mi tudjuk egymás jelszavait,van amit közösen is használunk,és mindenbe bele nézhetünk ami a másiké,nincs benne titok,vonatkozik ez internetes dolgokra,telefonra,vagy akár a gép körül szétgórt cetlikre,levélre,bármire.

De ehhez tényleg bizalom kell,és hogy ne legyenek titkok,és akkor nincs gond abbol ha pl pasi ir nekem,párom is irhat neki választ,és forditva.

persze idő kellett hogy ez kialakuljon,bő 1 évbe telt,addig volt elég sok félreértés ilyenekből,igy tisztább

22/L

2009. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!