Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek emiatt lesz benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emiatt lesz benne titkon egy kis lenézés? (anyagi helyzet)

Figyelt kérdés

A barátom családja nagyon gazdag, idén költöztek el másik házba...ház... kb egy luxusvilla. Költözésnél nem is vittek a régi bútoraikból semmit magukkal, mindenből újat vettek, de olyan szintű dolgokat, amiket én még nem is láttam. És akkor emellé még a kocsijaikat is lecserélték, vettek két új kocsit...stb, csak azért írom le, hogy kb érzékeljétek, hogy miről van szó.

Mi ezzel szemben teljesen átlagosan élünk, átlag kocsi, átlag ház... ha eljön hozzánk a barátom vajon le fog ezért nézni?

Persze tudja, hogy nem vagyunk gazdagok, de azért mégis... eddig nem volt még nálunk, mert másik városban élünk, csak én Pesten tanulok, így ott együtt tudunk lenni. Egyébként ő nem az a nagyzolós típus, nem szórja a pénzt kicsit se, sőt... Ez közénk állhat vajon? Amúgy nem sznobok, a szülei imádnak engem, végülis ha ők elfogadják ezt így, ő is biztos, nem? Egyébként nagyon szerelmes belém, az biztos, remélem ez nem rontja el a dolgokat. Kb két hónapja vagyunk együtt.


2012. dec. 17. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érdekli majd.
2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi gond. Magad is írtad, hogy nem nagyzolós, a szülei is szeretnek, szóval nem lesz itt baj. :)
2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor miért nézne le?
2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fordított esetben jelenthetne problémát, de így tuti nem lesz baj.
2012. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
énis ugy gondolom,hogy ez forditott esetben jelenthetne problémát maximum.. :)
2012. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!