Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelentkezzek be nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelentkezzek be nála? Hiányzik.

Figyelt kérdés
Az exbnőmmel szeretnék újra beszélni. Legutóbb azt írta nekem, hogy mennyire fontos voltam az életében és ő bárhogy is érez már, de az tuti, hogy sosem felejtene el, élete legszebb része voltam. Utána viszont egy pofont adott mégpedig azzal, hogy bemutatta az akkori pasiját nekem, én meg mikor láttam nem akartam beszólni... csak msn képnek rakta ki... Utána megkérdeztem hogy szerinted jobb nálam valamiben? Erre azt írta, hogy nem tudná leírni miben jobb mert sokkal másabbak vagyunk... Nekem viszont ez fájt. Mert én mindent megtettem érte egyszer miatta még verekedésbe is kerültem és mégse hagytam el pedig ő is részese volt a bunyónak stb. Erre különbnek mondta azt a srácot akit alig ismert 2-3 hete akkoriban. Sőt én távkapcsit tartottam vele és minden hétvégén mentem hozzá! Na ha az a gyerek is megtenne érte 100 km-t és kiállna érte bármi van akkor megérteném... AKkor emiatt letöröltem msn-ről és azóta nem szóltam hozzá. Ez szarul esett kicsit, hogy engem meg szivatott egy párszor is... Viszont már túltettem magam és szeretnék vele újra beszélni mert hiányzik. Szerintetek hogyan keressem fel?
2009. aug. 22. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
lépj tovább. van elég nő. szabad vagy. ne kavarja a szart az ex csajod ...
2009. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De figyelj, azt se várhatod el, akármit is csináltál érte, a következő pasiánák jobbnak tartson. Mert ha jobbnak tartana, akkor nem vele lenne, hanem veled. Érted. Amit mondott, nekem olyan "jó volt, szép volt, ennyi volt"-nak hangzik. A lényeg pedig az "ennyi volt". Ráadásul fiúja is van most. Ha fel akarod keresni, akkor egy sima "Szia! Rég beszéltünk, hogy vagy?" mondattal lehet is kezdeni. Ha viszont el akarod felejteni, lehet jobbat tenne neked, ha összeszorítod a fogad, és kibírod még egy kicsit. És elmúlik a hiányérzet és léphetsz tovább, kereshetsz mást, akinél még jobb leszel és adja ég örökre is akár...


Sárky

2009. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!