Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok szerelmes a baratomba, de nem tudok nelkule elni? Erzett mar valaki hasonlot?

Figyelt kérdés
En azt hiszem hogy igazan szerettem a baratomat az elejen, szerelemmel. Azonban folyamatos elutasitast ereztem nala es szeretetet igen, szerelmet nem. Sok veszekedes, atsirt este utan egyszer ahogy o is elvarta tolem "beletorodtem" hogy o ennyit akar adni. A szerelem meghalt mielott igazan kibontakozhatott volna bennem. Emiatt turelmesebb tudtam lenni es jobban ertekelni amit kaptam. Szepen lassan igazan elkezdtem erezni hogy nagyon fontos vagyok neki es szerelmes belem,(neki valoszinuleg idore es turelemre volt szuksege), de nalam az mar elmult. Nehez korulmenyek kozott ismerkedtunk, ami egyfajta szovetsegesekke tett minket (ezert is nem szakitottam vele az elejen). Mindenben szamithatok ra es viszont, jo humora van, okos, figyelmes. Viszont nem kivanom vele a szexet se az elobbiek miatt. Csak olelkezni, puszilkodni es osszebujni szeretnek vele, de nem szexelni (ez valoszinuleg a fiuk remalma) pedig ezen a teren is figyelmes. Megcsalni nem akarom amugy se erdekel most senki, viszont hianyerzetem van. Ti mit tennetek?
2012. dec. 18. 20:06
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem olvasom végig lusta vagyok.

nem vagy bele szerelmes de nem tudsz nélküle élni hmm. keress munkát és tartsd el magad :)

2012. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kidobnám és tovább lépnék.
2012. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Éreztem már ilyet. Hogy őszinte legyek én sem tudtam akkor,hogy tulajdonképpen mit is érzek iránta,de aztán rájöttem,hogy nem szerettem soha. Szerintem mond el neki az igazat és a szeret elfogadja.Persze ez nem azt jelenti,hogy nem maradhattok barátok. SZERINTEM!
2012. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát sok ilyen kapcsolat van. Ezért van sokszor, hogy jön egy 3. és jön a megcsalás, esetleg szakítás ha már biztos az új partner.


Ne rabold szegény srác idejét. Majd ráérsz nem szerelmesnek lenni 40 évesen.

2012. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem elég amit kapsz....Ne elégedj meg a kevéssel is..magaddal cs*szel ki....
2012. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok, és eldöntöttem, szakítok, nem bírom tovább ezt a kettős érzést, és azt, hogy nem elégítem ki a barátom minden igényét, pedig ő mindent megad nekem.
2012. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!