Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom most szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most szakított velem, nagyon fáj. Mit tegyek? én vissza akarom hódítani?

Figyelt kérdés
hogy hoditsam vissza?? hgoy legyek regi énem?hogy mutassam meg neki hgoy megtudok változni?
2012. dec. 18. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
mi volt a probléma? AMugy kedves ember lehet hogy igy kari elött pár nappal dob ki. Igazán várhatott volna még 2-3 hetet.
2012. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az ajándékját is megvettem :( totalisan kikészultem :(

hogy tulsagosan ra nyomultam es elkezdte felemlitani a regi hibaimat, es en csak bocsanatot kértem. de kidobott, nagyon szeretem ,es szeretnek megvaltozni.mit tehetnek?

2012. dec. 18. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ott követtem el a hibát, hogy nem dobtam mert karácsony, aztán meg szilveszter, aztán meg névnapja... Megbántam hogy nem dobtam ki akkor amikor eljött az ideje. Karácsony előtti napon...


Fiú vagy vagy lány, kedves kérdező? Hogy mutasd meg? Egyszerűen változz meg. Észre fogja venni... :)

2012. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyen gerinced légyszives,ne alázkodj meg.Az szánalmas.Keress mást.
2012. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy nem szeret téged. Ha szeretne nem dob ki csak igy rögtön.
2012. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mit tegyél ?

vegyél be fajdalom csillapítót

2012. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azert dobott ki ,mert mindig csak nyavajogtam, de mar nem fogok,szeretnem bebizonyitani hgoy igazi jo no vagyok, es szeretem.amikor merges olyanokat moond amit nem gondol komolyan szerintem ezt se gondolta annak, és minden erommel bebizonyítom,csak nem tudom hol és hogyan kezdjem el.
2012. dec. 18. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:

"hogy tulsagosan ra nyomultam"


Talán ez a legnagyobb probléma, a többi már csak apróság. Erről én is mesélhetnék egy történetet.


Nekem lenne egy tippem, most egészen karácsonyig ne keresd! Kerüld ahogy csak tudod, ezzel bizonyíthatod, hogy nem nyomulsz rá annyira, nem "fojtod" meg a szereteteddel.


Karácsonyra pedig a postával elküldeném neki az ajándékát, és írnék neki egy szívhez szóló üzenetet. Egy búcsú üzenetet, amiben elköszönsz tőle, elmondod neki, hogy ezt az ajándékot még akkor vetted, amikor még együtt voltatok, és ezt még oda akartad adni. Hogy sajnálod, hogy így alakult, legszívesebben visszatekernéd az időt és mindent másképp csinálná, írj le mindent amit érzel, ez csak egy példa volt.. Lényeg hogy szívhez szóló legyen, és ne könyörögj benne, hanem búcsúzz el tőle örökre!


Ezután pedig várj, ha igazán szeret ez megfogja érinteni, és adni fog még egy esélyt. Ha nem fog keresni, akkor pedig el kell felejteni, te mindent megtettél. Hidd el, csak ez működhet igazán, és a karácsony most pont kapóra jön neked, hiszen ez a szeretet ünnepe

2012. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt is tanácsolták nekem,hogy írjak neki karira egy szep sms-t.szerintetek? és mi legygen benne?
2012. dec. 18. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:
8as nagyon nagyon jot irt, ne gyere mar egy nyomi smsessel..
2012. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!